Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Beleszerettem egy börtönviselt férfiba.

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 17:19
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
79%
10-es válaszoló: Igen, hibáztam. De soha nem károsítottam meg szándékosan másokat. Az ember becsülete nem eladó.
2013. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"Bucherer"

Ha nem tudod az okát, hogy miért tette akkor ne ítéld el.

2013. máj. 13. 17:42
 13/23 anonim ***** válasza:
23%

*Bucherer*



"Igen, hibáztam. " Akkor befoghatod a csőrőd. Hogy is mondta Jézus a farizeusoknak mikor a nőt megakarták kövezni a vétkéért? "Az vesse rá az első követ, aki nem hibázott" Mit csináltak a farizeusok: elkódorogtak.


*Bucherer* kódórogj el az alvégre.

2013. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
80%
Mondj egy okot kérlek, ami felmenti a tolvajt, aki a MUNKAHELYÉRŐL lopott, tehát még csak azt sem lehet mondani, hogy nem volt szegénykének munkája, emiatt ennivalóra sem pénze. Egyébként meg ne engem próbálj meggyőzni, attól még, hogy én nem állok le bűnözőkkel, attól még te nyugodtan megteheted. Végtére is te kérted ki a véleményünket, leírtam a sajátomat, ennyi, felesleges egymást győzködni. Nekem nem kellene tolvaj, neked igen, maradjunk ennyiben.
2013. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
17%

*Buchere* művelődj egy cseppet, rád fér:


János Evangyélioma 8. rész


1.

Jézus pedig elméne az Olajfák hegyére.

2.

Jó reggel azonban ismét ott vala a templomban, és az egész nép hozzá méne; és leülvén, tanítja vala őket.

3.

Az írástudók és a farizeusok pedig egy asszonyt vivének hozzá, a kit házasságtörésen kaptak vala, és a középre állítván azt,

4.

Mondának néki: Mester, ez az asszony tetten kapatott, mint házasságtörő.

5.

A törvényben pedig megparancsolta nékünk Mózes, hogy az ilyenek köveztessenek meg: te azért mit mondasz?

6.

Ezt pedig azért mondák, hogy megkísértsék őt, hogy legyen őt mivel vádolniok. Jézus pedig lehajolván, az ujjával ír vala a földre.

7.

De mikor szorgalmazva kérdezék őt, felegyenesedve monda nékik: A ki közületek nem bűnös, az vesse rá először a követ.

8.

És újra lehajolván, írt vala a földre.

9.

Azok pedig ezt hallván és a lelkiismeret által vádoltatván, egymásután kimenének a vénektől kezdve mind az utolsóig; és egyedül Jézus maradt vala és az asszony a középen állva.

10.

Mikor pedig Jézus felegyenesedék és senkit sem láta az asszonyon kívül, monda néki: Asszony, hol vannak azok a te vádlóid? Senki sem kárhoztatott-é téged?

11.

Az pedig monda: Senki, Uram! Jézus pedig monda néki: Én sem kárhoztatlak: eredj el és többé ne vétkezzél!

2013. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Ez a "haverjai belevitték" eszméletlen szánalmas kifogás egy felnőtt férfitől. A lopás nálam már kizáró ok, de hogy felnőtt létére egyedül ne tudja felmérni, hogy ezt nem kellene... Mi lesz, ha pár év múlva megint beleviszik valamibe?
2013. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Azért érdeklődj utána tényleg azért ült e amit neked mondott,mert jellemző hogy aki "olyan" dologért ült amit az emberek nagy része elítél,hát azt biztos nem fogja neked elárulni inkább hazudik egy kisebbet.
2013. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ismerd meg a fickót és ha nincs vele gond akkor oké,ha van akkor dobjad.
2013. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ha hazudna akkor eleve el sem mondta volna, hogy ült. Amúgy is lopáson kívül mit csinálhatott volna? Biztos nem gyilkolt mert azért nem egy két évet kap valaki.
2013. máj. 13. 18:05
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy jó ember, akkor miért ne?
2013. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!