Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Beleszerettem egy börtönviselt férfiba.

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 17:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A helyedben nem tudom mit tennék, de személy szerint nálam ez kizáró ok lenne!
2013. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha hazudna akkor eleve el sem mondta volna, hogy ült. Amúgy is lopáson kívül mit csinálhatott volna? Biztos nem gyilkolt mert azért nem egy két évet kap valaki"


Meg szimpla kisértékű lopásért nem is ültetik le az embert, mellesleg. Az meg könnyebben kiderül, hogy valaki börtönviselt, mint az, hogy miért ült. Nyilván nem akart nagyot bukni, ezért azt elmondta, hogy lecsukták. Előbb-utóbb úgyis kiderülne, hogy nem tudod, mit csinált pl. 2010-2012-ig, tehát ezt elmondta. A börtön okát meg talán igyekezett szépíteni. Szerelmes vagy, simán hiszel neki, de igen, a szerelem mindent legyőz. Aztán ha koppansz, majd tanulsz belőle.

Nyilvánvaló, hogy itt aki próbál némi racionalitást csempészni a dologba, az rosszindulatú, hitetlen, érzéketlen dög. Mivel kérdezted, válaszolok: én a helyedben, mikor ez kiderült, tartottam volna tőle a távolságot, mert nincs értelme olyanba beleszeretni, akivel szemben fenntartásaink vannak(neked is vannak vele szemben, különben nem tetted volna fel a kérdést)


[a bibliai példálózást meg kéretik hanyagolni, mert egyszer sem biztos, hogy vallásos ember ül a másik gép előtt, mindenkinek megvan a maga mércéje, amit nem árt tiszteletben tartani.]

2013. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 eztsetudtad ***** válasza:
Én is voltam böribe és nem vagyok se agressziv se elmebeteg semmi extra nem nehéz ám bekerülni szinte mindenki tett olyan dolgot az életébe amiért kaphatott volna pár esztendőt csak épp nem derült ki vagy nem lett belőle balhé persze ez már csak szerencse.....egyébként a csőcselék mellet aki tényleg oda való van elég sok normális ember cég vezetők diplomás bankárok stb nem csak gyökerek vannak ám bent.
2015. szept. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!