Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/390 A kérdező kommentje:

Bőrgyógyásznál már jártam, ezt már írtam, hogy elég sok helyen megfordultam már ezzel a betegséggel, és senki sem tudott vele mit kezdeni. Ideig óráig bizonyos erősebb készítmények visszaszorítják, de csak pár hónapig, utána valahogy rezisztenssé válik az adott kezelésre, és újra visszatámad.

Ja, és szerinted nem szoktam ám próbálkozni? De igen szoktam, csak sajnos, semmi esélyem sincsen. De ma is tenni fogok egy próbát majd, ha adódik rá alkalom. Bár nagyobb összegben fogadnék, hogy ma sem jön össze a dolog. A többi válaszra majd csak meló után fogok tudni reagálni :D

2013. máj. 16. 07:05
 142/390 anonim ***** válasza:

ezt olvasd végig,kérlek

[link]

2013. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/390 Csonti95 xD ***** válasza:
ez se pite :D
2013. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/390 A kérdező kommentje:
bevii: ugye feltűnik, hogy a cikkben egy lányról van szó. :D Ja, és újabb elutasításon vagyok túl. :D Természetes, hogy senki sem akarna velem járni, mert nálam csak jobb pasik élnek a világon :)
2013. máj. 16. 17:55
 145/390 anonim ***** válasza:
72%
Mondd már meg végre, ki bírná ezt a lelki terrort, amit velünk csinálsz? Én még nem is láttalak, de már a hideg ráz tőled. És ennek SEMMI köze a külsőhöz.
2013. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/390 A kérdező kommentje:
Hát ha még a külsőmet is láttad volna Anas :P Akkor mi lenne :D El is hánynád magad :D
2013. máj. 16. 18:28
 147/390 A kérdező kommentje:
Ja és Anas, sajnálom, ha emiatt lelki megrázkódtatás ért téged, vagy akárki mást is :) Ha lenne elég bátorságom már rég felkötöttem volna magam :)
2013. máj. 16. 19:09
 148/390 anonim ***** válasza:
100%

"Ha lenne elég bátorságom már rég felkötöttem volna magam"



Ennyi. Ez a bizonyíték, hogy pszichiáterre van szükséged. És erről nem nyitok vitát.

2013. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/390 A kérdező kommentje:
Én sem akarok veled evidens dolgokról vitatkozni. Nem pszichiáterre van szükségem, hanem egy lányra, aki legalább egyszer eljönne velem mondjuk beülni valahova kávézni :)
2013. máj. 16. 19:47
 150/390 anonim ***** válasza:
100%

De értsd már meg, hogy ilyen hozzáállással senki sem fog elmenni veled kávézni. Ki akar egy olyan emberrel találkozni, aki folyton szidja és utálja magát? Hogy a csajt is lerántsd ebbe a posványba? Majd ha lesz egészséges önbizalmad meg önértékelésed jön nő. Addig messziről el fognak kerülni.


És leírhatod ezredszerre is, hogy neked majd akkor lesz önbizalmad, ha más azt mondja, hogy így szeret. Lófaszt lesz önbizalmad. Ha véletlen elhagy, ugyanebbe a helyzetbe kerülsz, és semmit nem haladtál az életeddel. Komolyan, ennyi önállóságra való vágy nincs benned? Hogy egyedül is akarj teljes életet élni?


És ha nincs, akkor minek panaszkodsz? Te nem akarsz változtatni. Ha levágom a kezem direkt, nem fogok sírni itt mindenkinek, hiszen én csináltam magamnak. Hát, te ugyanilyen vagy. Hajtod a saját maszlagodat, és egy tanácsot se vagy képes eljuttatni az agyadig. Holott such is, én is sok értelmes dolgot elmondtunk. És mi a válasz: újabb kifogás. Majd ha jön egy nő, majd ha, de bennem nincs semmi... Felejtsd már el végre ezeket meg az önsajnálatot, és kezdj valamit az életeddel, különben itt a gykn sajnáltatva magad fogsz megőszülni, akkor már azon is kesereghetsz.


Áhh, falra hányt borsó.

2013. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!