Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
 381/390 A kérdező kommentje:
Na végre egy válasz: szinte semmi esélyem. (Az arcszerkezetem a lehető legundorítóbb, ami csak létezhet)
2013. jún. 26. 19:01
 382/390 anonim ***** válasza:

" Pár évtizede még csak elvétve voltak kigyúrt emberek "

Ez de barOm komment. Gabter úgy vagy selejt ahogy vagy! oszt cső :)

2013. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 383/390 anonim ***** válasza:
ÉN is ronda vagyok de már beletörődtem. 17/F
2013. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 384/390 anonim ***** válasza:
100%
neh a másik a selejt...
2013. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 385/390 anonim ***** válasza:

Uramisten mondom mégis milyen kérdés már ez, hogy ennyi választ kapott! Elolvastam az egészet és sírva röhögtem! :D


Kedves kérdező! Nem a külsőd miatt nem fogsz magadnak csajt, ezt elhiheted! :D


Elárulom neked, hogy növekedési rendellenességgel küszködök már gyerekkorom óta! Ennek köszönhetően mindössze 142 centi vagyok és kissé aránytalanok a végtagjaim. (Nagyon széles váll, nagy mellkas de rövid karok és lábak.)Ja, és fájnak az izületeim mert baromira meg vannak erőltetve, nekem is van ekcémám, olyannyira hogy gimiben le kellett borotválni a hajamat minden héten mert nem bírtam megmaradni. De addig mentem, amíg elfogadhatóvá nem tettem magam. Van vagy ezerféle krémem amit évszakosan használok blabla. Az én helyzetem ezerszer rosszabb a tiédnél, mégis van barátnőm mert a fejemben többnyire rendben vannak a dolgok, rendben vagyok magammal, nem úgy mint te. Te csak egy átlagos magyar vagy, aki bedepizett a túlsúlytól, ezért elhatalmasodott rajta az ekcéma és még ki tudja milyen más betegség. Mindened meg van, kifejlődött, működik a p-öcsöd a lábad között mégis itt verdítesz meg sajnáltatod magad.

Elárulom neked, hogy minden második ember depressziós, csak van aki jobban viseli. Sőt, még azt is elárulom, hogy el kéne menned neked is dokihoz. Nem kell hogy mások is tudjanak róla.

Nálam köztudott, hogy tolószékbe fogok 20-30 év múlva kerülni. Nem mondom, hogy nem izgat... voltam vele pszichomókusnál és segített, hogy elinduljak az elfogadás útján. Szóval csak fel a fejjel, nyeld le a nyálad és ne itt verjed, hogy te "sejtszinten ronda" vagy mert ettől behányok. Ha nekem sikerült, neked is fog!

2013. szept. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 386/390 DarkTemplar ***** válasza:
25%
Biztosan írták már, de ahhoz, hogy egy minél jobb testű nőbe beleélvezhess és az általad undorítónak bélyegzett genetikai állománnyal büszkélkedő spermáidat beleürítsd, pénzre és/vagy hatalomra van szükséged. Minél ocsmányabb vagy annál nagyobb befolyással kell rendelkezz. Akkor majd modell típusú női testeket kapsz majd, akik utólag elhitetik magukkal, hogy azért adták oda magukat neked, mert szerelmesek beléd. Áldjad az Urat, hogy férfinak születtél és, hogy csodálatos társadalmunk lehetőséget biztosít a testileg elmaradott férfiaknak az élet élvezetére. Rendszerünk igazi vesztesei az undorító, ronda testű nők.
2013. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 387/390 anonim ***** válasza:

DarkTemplar: Pacsi!


Azt viszont kihagytad, hogy a pénzhez és a hatalomhoz olyan családba kell beleszületni, enélkül ugyanaz a szitu, akárcsak a ronda nők esetében.......

2013. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 388/390 anonim ***** válasza:
Helike és darktemplar betegek!
2013. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 389/390 anonim válasza:
Igen..én azokkal vagyok körbevéve...emberek!!!Feltalálták a sampont meg a szappant.Ajánlom figyelmetekbe.
2016. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 390/390 anonim ***** válasza:
Szia! Abban bízom, hogy már jobban érzed magad a bőrödben. :)
2019. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!