Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes beletörődni abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes beletörődni abba, hogy én nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

A külsőm miatt semmit nem ér az, hogy milyen vagyok belülről, ugyan úgy adom el magam, mint akinek semmi gondja nincs és ha mégis van, nem igazán foglalkozik vele, de az csak színjáték, és sztem nem vagyok egyedül, aki nem tárulkozik ki a világ elé.

Amióta élek nem éreztem olyat, hogy vki tényleg szeressen, vannak barátaim, és a családban is akadnak, akik szeretnek, de azért az mégis más, mint a szerelem. Ami még soha nem is volt, és nem tudom érdemes-e reménykedni h lesz-e.



2013. máj. 16. 17:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Feladni sosem érdemes.
2013. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11%

Megint csak sírás.

Miért nem azt kérdezed mit tehetnél?

2013. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, ha csúnya vagy, de ha tényleg nem tudsz vele nem foglalkozni kezdj el gyúrni, az izmos pasikat mindenki szereti.

Szeretnék neked elmesélni egy történetet, a legjobb barátnőmről szól.

Összeismerkedett egy sráccal az interneten, minden nap azt hallgattam, hogy milyen kedves, rended és jófej a pasi, mindig mondta nekem, hogy folyton bókol neki, hogy milyen szép stb stb stb. Egyik nap találkoztak is, a barátnőm másnap sírt nekem, hogy mennyire ronda és kövér a csávó, de azért találkozott vele. Minden nap egyre kevesebbet siránkozott, hogy miért kell rondának lennie, aztán végül nem mondta. Egyik nap csak bejelentette, hogy a fiú megcsókolta, és ő közben úgy remegett akár egy nyárfalevél, és azt hiszi, hogy beleszeretett. Lassan 1 éve lesznek együtt, a srác 19, a barátnőm 15, de a pasi tényleg nagyon rendes és tiszelettudó: egyszer sem próbálta lefektetni.

Azért meséltem el neked ezt, mert szerintem te is egy ilyen rendes srác vagy. Találj egy normális lányt, vond le a történetből a következtetést, aztán sok sikert. Hódítsd meg.

2013. máj. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem csak a külső számít. Nekem volt egy barátom, aki hát, maradjunk annyiban, hogy nem volt egy adonisz, amikor megismerkedtünk. Eleinte nem vonzódtam hozzá egyáltalán, de szerettem a humorát, a személyiségét, a kedvességét, azt, hogy tényleg jól éreztem magam, amikor vele voltam. Mire észbe kaptam, szerelmes voltam, hihetetlenül vonzódtam hozzá olyan téren is, nem számított semmi más, csak az, hogy nagyon jól megvoltunk együtt.
2013. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 LutriFort válasza:
16%

Ez oké. Ha nem tetszel magadnak miért nem változtatsz?

Nem tudsz? vagy inkább nem akarsz? ez itt a kérdés.

2013. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés. Azóta van változás, kérdező?
2017. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos. Én nem törődtem bele idejében és nagyon megszívtam....
2017. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

" A f* szt. Sportolj. Menj konditerembe. A legszarabb külsőből is ki lehet hozni egy átlagosat. Csak akarat kérdése. Mellé meg már alapból jön az önbizalom is. Azt most hogy ezt ki írtad nem fogja megoldani a problémádat. Csak magadon tudsz segíteni. Szal nyomassad neki!"

Kedves válaszoló, én konkrétan csomót próbáltam foglalkozni a külsőmmel, de semmit nem ért mert picike, vékony vagyok.... Úgyhogy ez nem igaz, majd pár év múlva rájössz :)

27/N

2017. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 julcsyka89 válasza:
78%

Engem is ugyanez zavar. Alapból csúnya vagyok, hiába mondják hogy szép vagyok, idővel rámtalál a szerelem...stb. Én már beletörődtem, magányos farkas leszek...örökre.

:'(

19/L

2018. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Barátom ... én is ezt éreztem mint te, de aztán jött végre valaki, aki feltétel nélkül szeret. Kívül és belül is. Pedig olyan bűnronda vagyok, hogy Quasimodo hozzám képest gyönyörű.
2020. dec. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!