Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes beletörődni abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes beletörődni abba, hogy én nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

A külsőm miatt semmit nem ér az, hogy milyen vagyok belülről, ugyan úgy adom el magam, mint akinek semmi gondja nincs és ha mégis van, nem igazán foglalkozik vele, de az csak színjáték, és sztem nem vagyok egyedül, aki nem tárulkozik ki a világ elé.

Amióta élek nem éreztem olyat, hogy vki tényleg szeressen, vannak barátaim, és a családban is akadnak, akik szeretnek, de azért az mégis más, mint a szerelem. Ami még soha nem is volt, és nem tudom érdemes-e reménykedni h lesz-e.



2013. máj. 16. 17:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érdemes ! Mást úgysem tudsz csinálni. Én is már régen beletörődtem évekkel ezelőtt és sokkal könnyebb az életem. Nem kell senki miatt görcsölni, azt csinálok, amit akarok. Nem mintha csinálnék is valamit. Dolgozok , boltba járok és ennyi. De ha kedvem tartja , éjfélkor megyek le futni, egész hétvégén fetrenghetek a tv előtt , hajat se mosok.

Elhitettem magammal , hogy nincs időm a kapcsolatra , jó egyedül és tényleg jó lett. Magányos , merengős esték , síri csend. Már szinte egy zajra megrettenek.

Évek óta ez van és nem akarok ezen változtatni. Sőt. Azt tervezem, kiköltözök egy erdőbe , hogy még magányosabb lehessek.

2021. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!