Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Ti elfogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Ti elfogadnátok olyan férfit egy komoly kapcsolatra, aki impotens? Főként 18-26 éves nők válaszát várom! 22/F

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 22:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%

"Lehet jó kis orgazmus ezektől az eszközöktől is, de egy idő után az igazit messze nem éri utol. "


Pedig a férfigyűlölő egyedek azt mondják hogy nem kell nekik férfi,elég ha van műdákójuk

2013. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak olyan nők is, ezt én nem is vontam/vonom kétségbe. Csupán a magam nevében írtam. A szexhez nekem kell a férfi testének többi része is, amibe meg lehet kapaszkodni, meg lehet ragadni, hozzá lehet bújni, ami maga alá gyűr, vagy amin uralkodhatok, miközben a kemény farka bennem van. Ezeket a helyzeteket egy vibrátor vagy dildó sem tudja helyettesíteni :)

24N

2013. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Lehet jó kis orgazmus ezektől az eszközöktől is, de egy idő után az igazit messze nem éri utol. "


Ezt mondd el légy szíves azon nőtársaidnak is, akik szerint egy férfi már arra sem jó! :(

2013. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ha nem kezelhető az impotenciád és ha esetleg van benned egy kis biszex hajlam, az is megoldás lehet, ha egy aktív meleg sráccal jössze össze, akkor nem fog gondot okozni az impotencia.
2013. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 LeftBehind ***** válasza:
9%

OK,kész! Itt mondtam le a női megértésről! Ha már nem áll a bré ásd el magad vagy legyél homokos!

Csá!

2013. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 LeftBehind ***** válasza:
15%
Le lehet pontozni,de attól még lényeg a lényeg,annyit számítunk nektek,mint két lábon járó farkak,amik ha lejártak már nem kellenek senkinek!
2013. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.... kizárt.
2013. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Az az igazán durva, hogy éjjel nappal megy az a nyamvadt szöveg, hogy minden férfi egy szexmániás állat, egy potenciális erőszaktevő, erre tessék, itt vagy te. Ideális férfi lehetnél, erre egyiknek sem kellesz.
2013. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

LeftBehind:

A nőknek is szükségük van a szexre egy egészséges kapcsolatban, legalább is a többségnek. Lehet ezt tagadni, de ha valamiért nem jó a szex (jelen esetben nem jön létre a szex), az egy idő után komoyl gondokat okoz. Egy ideig valószínűleg engem sem zavarna, de záros határidőn belül szükségem lenne a testiségre. Ahogy azonban fent is írtam, a kérdező tökéletes párt alkotna egy aszexuális lánnyal.


A szexualitás, és maga a szex is minden egészséges felnőtt kapcsolatnak része kell legyen, és ez most nem arról szól, hogy két lábon járó farkaknak tekintünk titeket, de még egy ideig ha meg is elégszik valaki egyéb szexfajtákkal, egy idő utána szerintem hiányozni fog a "hagyományos változat".

2013. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 LeftBehind ***** válasza:

De a szexuális együttlét létrejönne! Csókok,ölelés,ezek minden perverz kombinációja ráadásul a csávónak nem vágták le a kezét és a nyelvét sem tépték még ki,ha érted mire gondolok. A komplett arzenálból 1 dolog esik ki és ezért szűnik meg a szemetekben,mint potenciális férfi?

Ráadásul egy asszexuális csajnak nem hiszem,hogy bejönnének a fenti lehetőségek,a kérdezőnek pedig nem hiszem,hogy elment a kedve a fizikai együttléttől csak mert nem áll fel többé!


Esküszöm,ha még egy kérdést vagy választ látok itt azzal kapcsolatban,hogy a férfiak semmi mást nem akarnak csak szexet,úgy elküldöm az illetőt a halál f@szára,hogy öröm lesz azt nézni!

2013. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!