Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még ebből valaha jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még ebből valaha jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Az élettársammal 8 éve vagyunk együtt, van két kislányunk. Két éve elkezdtünk igen eltávolodni egymástól, csak a napi teendők, problémák maradtak, semmi közös program, szex csak havonta, az is 10 perces rutin-ő nem kívánja többször. A sors közel hozott az egyik régi szexpartneremmel, és megbotlottam, hosszas udvarlás után beadtam a derekam. Aztán rájöttem, hogy ez nem lesz így jó és megszakítottam a sráccal a kapcsolatot. Megpróbáltam felrázni a párommal a dolgokat, de minden próbálkozásom csődöt mondott. Fél évnyi próbálkozás után a helyzet egyre rosszabb lett, én újból találkoztam a másikkal, és azóta is találkozgatunk. A jelenlegi kapcsolatom pedig egyre rosszabb, most már én sem kívánom őt, az érintését sem, errefel ezt ő megérezhette, mert hamvaiból feltámadva nagyon figyelmes, kedves, ugyan közös programon azóta sem voltunk (2 éve nem) de nagyon igyekszik. Én viszont már nem tudom értékelni az igyekezetét, teljesen eltávolodtam tőle. Szerintetek lesz még ebből valaha normális kapcsolat? :(

2013. jún. 5. 08:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És szerinted ez így rendben van? Te a leendő feleségednek ezt fogod tanácsolni, hogy szüljön császárral és ne szoptasson, különben nem fogod kívánni? Én nem vetlek meg ezért a gondolkodásért, de valóban csak a tökéletes testet lehet kívánni?
2013. jún. 5. 09:56
 12/14 anonim válasza:
Nézd nem akarlak megbántani ,több okból sem, elsősorban mert Nő vagy másodszor mert anya.De:)keress a neten egy korodhoz megfelelő női képet lehetőleg gyermektelen valakit.majd állj a tükör elé hasonlítsd össze azzal amit látsz.Te is a sex hiánya miatt fordultál ki a kapcsolatból nem mentő ok hogy ismerted és már dugtatok előtte is,egyenlőre úgy fest hogy te vagy a csalfa,és erre azért került sor mert eltávolodtatok egymástól a sex hiánya miatt(többek között)de bármennyire is jelentéktelenek tűnik jelentős szerepe van abban hogy oda jutottál ahol most vagy..kénytelen vagy mástól megszerezni azt amit nem kapsz meg attól akit szerettél annyira hogy szülj neki ..pedig az nagy dolog,,sőt a legnagyobb ajándék amit egy nő adhat egy férfinek egy jacht kivételével:)
2013. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tehát úgy gondolod, hogy tűrjem el azt a helyzetet, ami nálunk van, hisz már hibás áru vagyok a szült testemmel, és örüljek, hogy egyáltalán néha van szex? Vagy van valami tanácsod esetleg?
2013. jún. 5. 10:11
 14/14 anonim válasza:
szült testeddel:) a nevető 3.:)kizárólag ő jár jól neki kényelemes ez a kapcsolat,nem nem kell eltűrnöd semmit.A 2 gyermeknek akárhogyis de ő az apjuk,eltartja őket és feltételezem téged is,nem tartom jellemes dolognak hogy amíg ő mit tudom én mit dolgozik te mással hetyegsz..mert nem szeretnek..nem lehet mindig minden jó beszélj vele,fogad el a közeledését,vagy pattanj le a 3.hoz akit bár nem ismerek de a 2.gyermekeddel megjelennél valahogy nem lenne öszinte a mosoly.és egyedül álló anyaként 2 gyermekkel nem sok jóra számíthatnál ezt te is tudod...én nem gondolkodhatok helyetted ha neked így jó
2013. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!