Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem értettem, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem értettem, hogy a nők töbsége mit csíp annyira Brad Pitten?

Figyelt kérdés

[link]


Mi (volt) olyan különlegesen jó rajta? Ha kimentek az utcára Bécsben vagy Budapesten, akkor tucatjával találkozhattok ilyesmi kinézetű (vagy még jobb) férfiakkal.


2013. jún. 16. 17:57
 1/9 A kérdező kommentje:
*többsége
2013. jún. 16. 17:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is főként a kinézete, sokkal inkább a szerepei miatt hódít. Pl Ha eljön Joe Black, és még sorolhatnám a szerelmes filmjeit. Ahogy abban alakítja a romantikus szépfiút, arra buknak annyira. Egyébként szerintem sem rossz pasi, de annyira sosem voltam odáig érte.
2013. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. tetszik nekik külsőre

2. sztár

3. gazdag

4. mert 50évesen is úgy néz ki mint egy 30as

bónusz 5. bisexek és bíznak benne, hogy angelinát is behívná egy hármasra.

2013. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be! :/
2013. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"mert 50évesen is úgy néz ki mint egy 30as"


3-as, na ne már!


Így néznek ki a 30-asok, ilyen ráncosak?

[link]

[link]

2013. jún. 16. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értettem, nekem speciel sosem tetszett, mint pasi.

A többi nő egyértelműen csak azért rajong érte, mert híres, sztár, gazdag, és filmszínész, hódít a szerepeivel. Valamint ha egy nő vagy 100 azt mondja egy pasira, hogy "húúú" akkor a többi is követi, mint a birka.

2013. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az ideálom külsőre, de azért nem rossz pasi. Ráadásul eszméletlenül tehetséges színész.
2013. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem baromi jól néz ki. Bár már nem annyira, ezzel a hosszú hajjal + szakállal, ami most van neki, hiába, öregszik. De nagyon szép a szeme, a szája, a fogai. Az arca kisfiús és egyben férfias is. Ez ritka. De igazad van, kérdező, nem kell ahhoz Brad Pittnek lenni, hogy így nézz ki, de azért tucatjával nem mászkálnak ilyen férfiak az utcán. Én pl életemben kb 3 pasit láttam, aki tényleg elképesztően jól nézett ki, olyan álmospasisan. Pedig már 30 felett vagyok!
2013. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kék szem, szőke haj, kidolgozott test, + van egy kisugárzása, ami megragad
2013. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!