Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szenvedek egy lány miatt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedek egy lány miatt aki nem lehet az enyém mit tehetek? 23/F

Figyelt kérdés

Nem olyan rég ismertem, meg de csak barátság lett belőle, de ő annyira szép és annyira értékes a belsője számomra, hogy nem tudom kiverni a fejemből, ha meglátom, vagy csak ha már ír nekem nagy lelki fájdalmat érzek, a hasam is nagyon fáj. Alig bírok enni, néha hányingerem van. Jobb lenne elfelejteni, de én nem szeretném, mindig mellette szeretnék lenni, de úgy érzem belülről felzabál valami...

Most is csak szorongok szüntelen, néha picit jobb néha elviselhetetlen.

Mit tehetnék?



2013. jún. 18. 13:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
SZtem.csak nem tetszel.neki
2013. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen szerintem csak ez lehet az oka..

félek csak azért lóg velem, mert ennyire unatkozik, ha már lesz valakije biztosan, nem fog nekem írni, meg nem fogunk együtt elmenni sehova.

Akkor meg aztán végképp megszakadna a szívem..

Így is nehéz egyik napról a másikra, fizikai fájdalmat érzek a bánattól...

2013. jún. 18. 15:13
 13/14 anonim ***** válasza:
tanulj meg csajozni, ha más nem könyvekből először az elméletet, mert anélkül nehéz vkit felszedni ha nincs a véredben a csajozás
2013. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerinted a könyvek segítenek?
2013. jún. 18. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!