Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Ebben az esetben nincs megoldás?

Figyelt kérdés

Én már nem bírom ezt tovább!!! Beleszerettem a legjobb barátomba.De tudom hogy úgy se lesz belőle semmi. mert én nem vagyok meg nem is leszek elég jó neki csinálhatok én bármit.Szerethetem én bármennyire...

A Fájdalom meg öl... és lelkileg már nem is élek.

Már csak a testi valóm van.. De az is felesleges.

Egy rakás szerencsétlenség vagyok.. meg érdemlem a sorsom..legjobb lenne ha nem is élnék már..

Napról napra az a szenvedés amit át élek ez már nem is élet.

Hogyan felejthetném el..

Mit csináljak

Ez nem két napos dolog...

Már szinte több mint két éve szeretem..

Kedveskedek neki,udvarolok ... soha nem szóltam hozzá egy rossz szót se és mindig segítettem a bajban..

Nem tudom mivel érdemeltem ki ezt...

Reményem már nincs,hogy talán 1x össze jöhet.. mert nem..

De ezzel csak azt érem el hogy barátként is el veszítem...

Nem tudom mit tehetnék..



2013. jún. 19. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, teljes mértékben megértelek. Tudom milyen ez.

De: Nincs értelme magad kínozni emiatt. Tudom, hogy iszonyat nehéz elengedni Őt, mert tudom, hogy nagyon szereted. De tényleg azt akarod, hogy az egész életed így teljen el?

Amikor ebben a helyzetben voltam, rászántam magam arra lépésre, hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot, mert muszáj volt. Tönkre ment volna az egész életem. És most jól vagyok, mint még soha. Kérlek, tedd meg te is ezt a lépést, tudom eleinte nagyon nagyon kínzó lesz, de aztán leülepedik, és két-három hónap alatt elfelejted, nekem egy hónap alatt sikerült, mert nem tudtam róla semmit, és elértem nagy akaraterővel, hogy ne is érdekeljen.

2013. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Te hülye!(már bocs)A kommentedbe leírtad,hogy azt mondta,hogy "nem érted"!És,hogy ő is ugyan ilyen cipőben jár,meg stb.

A CSAJ IS SZERET!Lehet hogy ő is ugyanúgy sanyargatja magát,csak jól leplezi,pont mint te!Leírtad,hogy nem mutatod ki a szerelmed sem előtte sem mások előtt,és emiatt bizonytalan,hogy te úgy érzel-e mint ő!

Ezt ne vedd kézpénznek,de ez az én szerény véleményem!

2013. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tudja hogy szeretem és szinte már az agyára mentem vele..

Ő nem belém hanem másba szerelemes azt is tudom személy szerint hogy ki be egy olyan alakba aki nem hozzá való és csak fájdalmat okoz neki...

2013. jún. 20. 21:53
 14/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ezt nagyon feldolgozni, de engedd már el.
2013. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sajnos az lesz el kell engednem bár mennyire is fájni fog a helye.

Én már csak annyit akarok mikor vele vagyok férre tenni a gondokat bajokat és jól érezni magunkat egymástársaságában mint régen.

2013. jún. 21. 01:55
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd. Keress más lányt magadnak, aki szeret. Ismerkedj.
2013. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!