Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A semmire hogyan lehet önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A semmire hogyan lehet önbizalmat építeni?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést, mert nagyon gyakran előjön itt az oldalon ez az alapkövetelmény. Mármint, hogy határozott, magabiztos, férfias, stb...-nek kell lenni egy férfinak, máskülönben semmit sem ér és nem is kell senkinek.

Viszont, ha veszünk egy olyan férfit, aki egész életében sosem volt kelendő, nem kapott jeleket, közömbösek, elutasítóak, vagy akár durvák voltak vele; annak ugyan miért és honnan kellene elhinnie, hogy ő is valaki?


2013. jún. 25. 11:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Először az életére kell építenie, barátokat szerezni, jó munkát találni, így önbizalmat növelni és utána már nem kell erőltetni a csajozást, könnyebben fog menni.
2013. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Úgy mint xarból várat.
2013. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Egy férfi nem feltétlenül csak attól lesz magabiztos, hogy omlanak utána a csajok. Az élet egyéb területein elért sikerek is magabiztossá tehetnek. Siker a sportban a zenében a tanulásban vagy bármiben amiben jó vagy. Meg kell találni azt a területet amiben sikereket érhetsz el és céltudatosan haladni az úton. Ez magabiztossá tesz és sugárzik rólad.
2013. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak úgy kell elhinnie. Ezért szokták javasolni mellé, hogy sportoljon, legyen hobbija, keressen(!!!) olyan dolgokat, amikben jól érzi magát, amikben sikeres. Keresse meg azokat a dolgokat magában, amik miatt nem kell a lányoknak. Olyan dolgok legyenek ezek, amiken tud változtatni, és azokat változtassa meg. Ha saját magát jobbnak látja ezután, ha sikeresebbnek érzi magát a kedvenc tevékenységei közben, netán sikerül neki vonzóbban kinéznie, akkor érzi, hogy "jobb lett". És más is megérzi.
2013. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

"Keresse meg azokat a dolgokat magában, amik miatt nem kell a lányoknak."


A többi része nagyon hasznos. De ez itt viszont használhatatlan, ugyanis vannak páran olyan srácok, férfiak, akikkel elvileg semmi baj nincs, mégsem izgatják fel a lányokat. Ők erre nem is kaphatnak választ.

2013. jún. 25. 11:50
 6/35 anonim ***** válasza:
Először is fel kell azt fogni, hogy nem külső visszajelzésekből kell önbizalmat meríteni. Pont ezért hívják ÖNbizalomnak. Tudnod kell magadról, hogy értékes vagy. Miért ne lennél?
2013. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
De a világ nem úgy működik, hogy ha nem bomlanak utánunk a csajok, akkor már értéktelen senkik vagyunk. Nem a lányok véleményére kell alapozni.
2013. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Szerintem az önbecsülés általában a saját magunk megítéléséből kéne jöjjön.De nem tudom,nekem 15 éves korom óta,ami óta középiskolás voltam elöször(el kezdtem egy másik szakmát is az óta),szóval onnantól azért nem volt kötelező csajoznom,mert időről időre jelentkeztek csajok,hogy járjunk.

Ha csajoztam nagyritkán,az majdnem mindig nem jött össze...De nem igazán voltam rászorulva.

Aztán egy idő után jött komolyabb,azzal ösze is költöztem,majd közben is többen próbáltak szerető szerepben hozzám kerülni,de én nem vagyok olyan,mindet vissza utasítottam.

Aztán ami óta az a bizonyos hosszú véget ért,nem nagyon járok el sehova,így nem tudnak jelentkezni a csajok,és egyszerűen nincs.De biztos vagyok benne,ha ki tenném a seggem,lenne.Szóval a lényeg,hogy soha sem voltam az a nőcsábász,se ilyen lhanyagolt,de szinte mindig volt.

Ezért nem is tudom igazán megérteni az elkeseredetteket.Csak a logika útján mondhatom,hogy elvileg magunkban kéne lenni alapból,és nem engedni megdőlni azt.

A vicces,hogy igazából én nem is vagyok se jóképű,se gazdag,se semmi ilyesmi,egyszerűen olyan természetem van,és egyéniségem,ami sok csajnak bejön.És élőben ez nagyon hatásos.

2013. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Nagyon egyetértek a fentebbi válaszok többségével. Valóban önmagunk megítéléséből származik az ÖNbizalom, nem mások visszajelzéseiből.

Olyannyira, hogy én ismerek (nem egy) olyan önértékelési problémákkal küzdő embert, aki még a pozitív visszajelzéseket sem képes elhinni, mert képtelen elfogadni, hogy őt lehet szeretni, hogy ő értékes, érdekes.

Így pedig hiába kapnál pozitív visszajelzéseket az ellenkező nemtől, úgysem tudnál vele mit kezdeni.

Próbáld meg magad minél inkább függetleníteni a környezeted visszajelzéseitől, én tanuld meg saját magad értékesnek tartani, pláne szeretni! Ha ez megvan, akkor a környezeted visszajelzéseit is a helyén tudod majd kezelni, legyen az negatív vagy pozitív.

2013. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

"Ezért nem is tudom igazán megérteni az elkeseredetteket.Csak a logika útján mondhatom,hogy elvileg magunkban kéne lenni alapból,és nem engedni megdőlni azt.

A vicces,hogy igazából én nem is vagyok se jóképű,se gazdag,se semmi ilyesmi,egyszerűen olyan természetem van,és egyéniségem,ami sok csajnak bejön.És élőben ez nagyon hatásos."


Erre a típusra, mint te; szokták azt mondani, hogy naturális, azaz természetes tehetség. Nem teszel semmi extrát, sem kívül, sem belül, mégis vonzod őket. te pont az előbb felsoroltak ellentéte vagy, akikkel elvileg minden rendben lenne, mégsem kelendőek.Ilyen szempontból persze, hogy nem érted őket, mivel sosem voltál a helyükben és elképzelni sem tudod azt az állapotot. Tehát sem jelentkező szeretőnek/barátnőnek sem pedig bármilyen siker, ha ők maguk mennek a dolgok után és megpróbálnak akár több száz lánnyal megismerkedni.

2013. jún. 25. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!