Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A semmire hogyan lehet önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A semmire hogyan lehet önbizalmat építeni?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést, mert nagyon gyakran előjön itt az oldalon ez az alapkövetelmény. Mármint, hogy határozott, magabiztos, férfias, stb...-nek kell lenni egy férfinak, máskülönben semmit sem ér és nem is kell senkinek.

Viszont, ha veszünk egy olyan férfit, aki egész életében sosem volt kelendő, nem kapott jeleket, közömbösek, elutasítóak, vagy akár durvák voltak vele; annak ugyan miért és honnan kellene elhinnie, hogy ő is valaki?


2013. jún. 25. 11:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Hát,én úgy kezdem,hogy mindenben őszinte vagyok.Ez arra ösztönzi a nőket,hogy ők is legyenek azok,és szinte észre se veszik,hogy teljesen igazat mondanak mindenről.

Aki hazudok,azt tudom,hogyle is bukik.Minden ilyen kiderül előbb utóbb,főleg amilyen kis környéken élek...

Ha valaki ezzel a mondattal álna elő,mnt te,biztos,hogy többet nem kerülne szóbal,mint lehetséges partner(hogy csak törekszik a hűségre).

Már csak azért is,mert szerintem a megcsalás a legszemetebb dolog,amit a másikkal megtehetsz.(na jó,nem,de azért majdnem)

Mert becsapod,megalázod őt is,és magadat is.Ha bele gondolok,hogy ha engem csalna meg valaki,bozralmasan érezném magamat miatta...És nem csak a nő,hanem az egész helyzet miatt.

Szóval inkáb olyan,aki még senkit se,és hajlik a tisztességre,mint olyat,aki többet is megcsalt,és talán-talánra mondja a jövőt.Az utóbbi a szememben nem sokat ér szerelmi szempontból.

2013. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg a csajkeresés szerintem nem akkora ügy,ha valaki nekiáll.Mondjuk neten sokkal mehezebb,mint élőben.Főleg ha én Veszprém megyeiként kifogok egy debrecenit...Ami már összesen 7szer fordult elő.Ha csajozol kérdező,akkor csak élőben,úgy a tuti."


Nagyon sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez nagy hülyeség volt! Ne magadból indulj már ki!

Engem élőben magasról le...nak a lányok/nők! Eleve a kérdésem is miről szól?!

2013. jún. 25. 21:42
 33/35 A kérdező kommentje:

Valami lemaradt.

Szóval: a neten még én is vagyok valaki, nem úgy, mint élőben! Nem vagyok kicsi, nem vagyok csúnya, nem vagyok gizda/kövér, nem dadogok vagy hasonló, de mégis nagyon kevés, amit nyújtani tudok, úgy tűnik.

2013. jún. 25. 21:47
 34/35 anonim ***** válasza:

# 31: Na itt látszik meg a korod. Nem nagy ügy, ha valaki 20 évesen, rövid kapcsolatokban hűséges volt. Ha volt már 10 éves, ellaposodott párkapcsolatban, és abban volt hűséges - na az, már valami. :) Aki 1-2 éves kapcsolatban, amíg tartott a rózsaszín köd, nem csalta meg a partnerét, az még simán megcsalhatja a következőt 5 éves kapcsolatban.

Ne azt nézd, hogy "hűség", hanem hogy milyen körülmények között volt valaki hűséges, vagy hűtlen. Erre írtam, hogy semmi nem fekete, vagy fehér.

2013. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Ez nagyon igaz! Sokszor jutott már nekem is az eszembe a sok Szent-ről, hogy vajon milyen életpálya áll mögöttük.
2013. jún. 25. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!