Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz belolem? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz belolem? Nem akarok ribanc lenni!

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Olvastam ezt a kerdest , valaszoltam is ra .

Ugy erzem hogyha en is megtehetnem en is igy viselkednek .Szuleim nagyon konzervativak , szabalyok vannak nalunk , 18 vagyok , nem hiszem hogy lazadnek a szuleim ellen , ezert jon most elo az hogy mutassam meg de elemgyek bulizni es osszeszedek 10 pasit aki megdug.

Voltam mar pasival es en is ugy erzem szex nelkul nem lehet elni , a szex az nagyon jo, ki szertnek sok mindent probalni , csak valahogy ez belem van nevelve, hogy nem szabad es ne tegyem , persze tudom az hogy helytelen es robacos hogyha elmegyek bulzini es ott valakivel megdugatom magam , egyszer ilyent is csinaltam es nem bantam meg , meg megcsinalnam .

Nem tartom magam annyira okosonak de azert van egy kis muveltsegem , erdekel a pszichologia nagyon , de nem hiszem hogy elmezavaraim lennenek , normalis csaladban nottem fol , meg tul normalisban is ha szabad ilyent mondanom , akkor miert akarok igy viselkedni ?tudom hogy elitel mas , el fog itelni de megis ezt akarom .


Bocs a helyesirasi hibakert de nagyon siettem.


2009. okt. 14. 17:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
szia én általában a komoly kapcsolattok híve vagyok de nekem is volt olyan mikor csak egy "dugásra" vágytam és nem akartam semmi komolyba belefutni sztem ezt egy lány is ugyanúgy meg teheti bár azért egy buliba ne 10 sráccal az már sok egy kicsit :) 20/f
2009. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy buliba akárklivel megdugatod magad,akkor már is az vagy.A férfi ismerőseid pedig úgy kezelnek,mint egy könnyen kapható csajt.Komoly férfi soha nem fog veled kezdeni,és akkor még nem említettem az egészségügyi kockázatokat!Úgy látszik a szüleid még sem neveltek komolyan.A szex nem létszükséglet senkinek.Azért vam az embernek esze,hogy halgasson rá,és azért van önuralma hogy ne engedjen a pillanatnyi vágyainak.És egy nőnek kellene legyen egy kis önérzete is.
2009. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
28%
Fertő...
2009. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
28%

"Bocs a helyesirasi hibakert de nagyon siettem."


hova? ment a vonatod?

2009. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
De jol neveltek a szuleim , ez a gond , hogy megtennem ha tehetnem , de nem teszem mert nem tehetem , egyszer volt egy egyejszakas kalandom .Igaz ujbol megtennem , nem tudom ennek mi az oka, miert tennem ? Lelki problemaim nincsenek , biztosan nem ezert.
2009. okt. 14. 17:51
 6/41 anonim ***** válasza:
65%

Most vagy fiatal élvezd az életet, csak ne bánts meg senkit és vigyázz az egészségedre. Röviden ennyi a véleményem :)

Ja és ne hallgass a sok irigyre :)

2009. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Oda siettem , hogy tanulok , holnap egy nagyon fontos vizsgam lesz:)


Igen, elvezem az eletet de nem akarok atesni a lo tulso oldalara.

2009. okt. 14. 17:56
 8/41 anonim ***** válasza:
58%
Azok az irigyek, akik nem olcsó ribacok? Akkor remélem, hogy az irigyek vannak többségben.
2009. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem vagy ribanc...

Élvezd az életet..

Igazából sok sok vélemény fog születni rólad, ha ezt folytatod!

Dee szard már le!

Ha jól esik, ha élvezed akkor csináld csak :P

De a védekezésre mindig figyelj..:)

2009. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
utolso valasozlo te biztosan egy 19 eves hapsi vagy nem ?:P Nem is inkabb masok velemenye erdekel , hanem az hogy tudoke majd tukorbe nezni 10 ev muval? Vagy undorodni fogok magamtol amiert ilyeneket tettem az eletben .
2009. okt. 14. 18:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!