Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz belolem? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz belolem? Nem akarok ribanc lenni!

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Olvastam ezt a kerdest , valaszoltam is ra .

Ugy erzem hogyha en is megtehetnem en is igy viselkednek .Szuleim nagyon konzervativak , szabalyok vannak nalunk , 18 vagyok , nem hiszem hogy lazadnek a szuleim ellen , ezert jon most elo az hogy mutassam meg de elemgyek bulizni es osszeszedek 10 pasit aki megdug.

Voltam mar pasival es en is ugy erzem szex nelkul nem lehet elni , a szex az nagyon jo, ki szertnek sok mindent probalni , csak valahogy ez belem van nevelve, hogy nem szabad es ne tegyem , persze tudom az hogy helytelen es robacos hogyha elmegyek bulzini es ott valakivel megdugatom magam , egyszer ilyent is csinaltam es nem bantam meg , meg megcsinalnam .

Nem tartom magam annyira okosonak de azert van egy kis muveltsegem , erdekel a pszichologia nagyon , de nem hiszem hogy elmezavaraim lennenek , normalis csaladban nottem fol , meg tul normalisban is ha szabad ilyent mondanom , akkor miert akarok igy viselkedni ?tudom hogy elitel mas , el fog itelni de megis ezt akarom .


Bocs a helyesirasi hibakert de nagyon siettem.


2009. okt. 14. 17:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
84%

azzal semmi baj nincs,hogy akarod a szexet. Mindenki akarja,amikor beindulnak a hormonjai..érted..

a baj azzal van,hogy a fiatalok azt hiszik, hogy csak úgy kaphatnak szexet, ha elmennek diszkóba és mindenkinek szétteszik a lábukat, stb. és persze ahol nem foglalkoznak azzal,hogy a lánynak is jó legyen.

nem tagadom, ez a legegyszerűbb módja.

van egy másik lehetőség is,ami ennél kicsit több energiát igényel,viszont egyes lányok/fiúk idegrendszere nem elég fejlett, hogy rájöjjön:

egy vad estét, ahol minden úgy történik,ahogy te szeretnéd, ami izgalmas, mindig más,azt megkaphatod a barátodtól is, aki szeret, és pont ezért megteszi újra és újra.És ez neked jó.

Ne érts félre, nekem is volt egyéjszakás kalandom, jó volt. De a barátommal ég és föld a kettő.

Minél többet ribanckodsz,annál inkább elértéktelenedsz.

2009. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

most nincs baratom , eddig az egesz ferfi ki akart hasznalni , vagy kihasznalt .Leghoszabb kapcsolataom 2 honapos volt , szegyelem is ez miatt magam , de szerintem ez nem rajtam mulik .

Most a legutolso o edesen azt mondta nem tud ugy erezni irantam mint a szerelmere , inkabb csak ugy mint egy baratra . A obbi meg ennyire sem volt kepes, nem diszkoban ismerkedem , hanem probalok "normalis" helyekre elmenni es ott megismerkedni emberekkel , nem hiszem csalodnanak bennem es azert hagynak ott ... ahh nem tudom miert de tultettem magam ezen...

2009. okt. 14. 19:16
 13/41 anonim ***** válasza:
27%

képet kaphatok rólad?


angerfist07@windowslive.com légyszi majd ird oda hogy: Mi lesz belolem? Nem akarok ribanc lenni!


csak hogy képbe legyek, vagy fel is vehetsz msn-re

2009. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
74%
Hidd el, egyszer még hálás leszel a szüleidnek ezért, persze ha továbbra is hallgatsz rájuk..
2009. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
49%

azvagyok aki a fent belinkelt kérdést kérdezte.Ott is beszéltünk,szerintem semmi baj veled.Szerintem pontazér akarsz 1éjszakás kalandot,mert nem teheted meg.És ami tilos az mindig kell nekünk:P

egyszer élünk ne felejtsd el;)

2009. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
48%
Azért akarod megtenni mert vágysz a szexre, ez normális, én is így vagyok ezzel, ki is csapom naponta, egyszerűbb megoldás:D
2009. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha valakit túl szigorúan fognak, akkor egy idő után vágyni fog arra, hogy ebből a szigorból kitörjön és valami olyasmit csináljon, ami akár megbotránkoztatja a szüleit. Hisz lényegében így a személyiséged is korlátozták, nem csinálhattál meg dolgokat, amiket meg akartál volna.


Úgy gondolom, hogy ezért akarsz minden áron "rossz kislány" lenni. Téged ez a szerep vonz. Amit egy hagyományos kapcsolatban nem tudsz megélni.


Én azt ajánlom Neked, hogy ne így próbálj a szigorból kitörni, mert szerintem előbb-utóbb meg fogod bánni. Nem mondom persze, hogy mindenki megbánja. De jobb egy olyan fiú mellett átélni a dolgokat, aki szeret minket és mi viszontszeretjük.


Inkább próbáld őt megtalálni. Nem vagy még lekésve semmiről.


21/L

2009. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
35%
22:12: Itt van már a próféta, a másik kérdésnél is osztottad az észt.... Gondolom neked is a Jézuska vette el....
2009. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
tegnap 20:10 miert akarsz kepben lenni? mit akarsz tudni rolam ? A kinezet enm szamit, egy csunya csaj is erezhet pont igy minthogy egy topmodell kinezetu is .
2009. okt. 15. 15:49
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

0:06-os nekem nem a Jézuska vette el.. de nem adtam oda magam fűnek-fának. Nehogy már egy kiélt k.urva osszon ki. Attól, hogy nem tudod elfogadni, hogy másnak normális élete van és a kérdező is szeretné normális mederben tartani az életét, még Neked nem kéne osztanod a nem létező észt.

Én segíteni akartam a kérdezőnek, hisz nem akar ribancként élni. Akkor miért biztatnám az ellenkezőre?


Amúgy gondolom nem igazán értesz a pszichológiához...meg máshoz sem.


21/L

2009. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!