Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz belolem? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz belolem? Nem akarok ribanc lenni!

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Olvastam ezt a kerdest , valaszoltam is ra .

Ugy erzem hogyha en is megtehetnem en is igy viselkednek .Szuleim nagyon konzervativak , szabalyok vannak nalunk , 18 vagyok , nem hiszem hogy lazadnek a szuleim ellen , ezert jon most elo az hogy mutassam meg de elemgyek bulizni es osszeszedek 10 pasit aki megdug.

Voltam mar pasival es en is ugy erzem szex nelkul nem lehet elni , a szex az nagyon jo, ki szertnek sok mindent probalni , csak valahogy ez belem van nevelve, hogy nem szabad es ne tegyem , persze tudom az hogy helytelen es robacos hogyha elmegyek bulzini es ott valakivel megdugatom magam , egyszer ilyent is csinaltam es nem bantam meg , meg megcsinalnam .

Nem tartom magam annyira okosonak de azert van egy kis muveltsegem , erdekel a pszichologia nagyon , de nem hiszem hogy elmezavaraim lennenek , normalis csaladban nottem fol , meg tul normalisban is ha szabad ilyent mondanom , akkor miert akarok igy viselkedni ?tudom hogy elitel mas , el fog itelni de megis ezt akarom .


Bocs a helyesirasi hibakert de nagyon siettem.


2009. okt. 14. 17:18
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
29%

" ma 16:10"


Kár volt leírnod, hogy nem adod magad csak úgy, mert le fognak pontozni a liberálisok(SZDSZ). Hemzseg ezektől az oldal.

2009. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek legyszi, en mindenkinek meghallgatom a vemenyet , es igaza van a 21 eves lanynak , merto arra valaszolt hogy ne legyek !
2009. okt. 15. 16:26
 23/41 anonim ***** válasza:
carpe diem :D
2009. okt. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
9%

"carpe diem "


Mondá az útszéli drogos prosti, mikor egy mosdatlan ember előtt térdel.

2009. okt. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
91%
sztem nem gáz amíg fiatal vagy ki akarja magát élni az ember majd később úgyis megkomolyodsz. és ha nem teszed szét a lábad mindenféle jöttmentnek nemhiszem hogy akkora ribanc lennél ettől.
2009. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%
Ribanc vagy igen, a szüleid biztos büszkék lennének a nevelésükre. Majd mikor huszonéves korodban találkozol a mostani haverokkal és majd mikor szebben néznek rád mint egy darab szarra, vagy majd ha gyerekeid lesznek és más gyerekek szülei emlékeznek rád, hogy fűvel fával majd nézz a gyerekeid szemébe és mond az, hogy igen ez nekem kellett......kíváncsi lennék, hogy te is ezt mondod e majd nekik, hogy ha kell nektek hajrá.
2009. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
34%

*és majd mikor szebben néznek egy darab szarra mint rád



(bocs csak a jövőheti vizsgára tanulok és sietek meg ideges vagyok..)

2009. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

miért ne tudnál magaddal szembenézni? miért érdekel mások véleménye?

teljesen álszent ez az egész oldal itt, nem érdemes az ittlevő emberekre hallgatni.

tedd azt amit élvezel és jónak látsz, de csakis ésszel.

2009. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
91%

tudod az az érzésem, hogy kimaradt egy csomó minden az életedből. a 14-15-16-17 éves kori játékok, amikor jártál vagy 20 pasival (és a járás még nem szexet jelentett, hanem max csókot, meg húúúú de szeretlek), hogy néha belementél hülyeségekbe (pl megcsaltad egy normális barátodat, és rohadtul pofára estél emiatt), illetve az a belátás, hogy a minőségi szex jobb a mennyiséginél.


azért gázos, hogy most került elő, mert sokan ezen már átestek középiskolában, és most épp a komoly kapcsolatot keresgélik, és most jól el tudnak ítélni miatta, hogy ribanc.


ez baromság. ők is ezt csinálták, csak már nem, és ezért álszentként szidnak téged. menj bele pár kapcsolatba, lesznek jó és rossz tapasztalataid. meg fogod unni, hidd el nekem, és rá fogsz jönni, hogy egy állandó, jófej és normális pasi ezerszer többet ad, mint akárhány ilyen-olyan szép-menő-kívánatos idegen.


mivel ezt nevelték beléd, (ami szerintem valahol hiba is, meg jó is), nehéz lesz megbírkóznod vele, de hidd el ,szembe fogsz tudni nézni a dologgal.


amivel nem fogsz tudni szembenézni az az, hogy most bebetonozod magad egy normálisnak tűnő pasi mellé, és tíz év múlva rájössz, hogy kíváncsi vagy, és felredugsz majd két gyerek mellett, és attól fogsz rettegni hogy megtudja, hogy mit gondolnak majd ők, stb stb. ez az, amivel nem fogsz tudni szembenézni.


egy dologra figyelj: az alkalmi kapcsolatoknál elég könnyű összeszedni valami finom dolgot, amiből vagy kigyógyítanak, vagy nem. úgyhogy a gumit tekintsd alapnak, és soha, részegen se engedj belőle.

2009. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
10%

Nyilván mindenkienk mások az erkölcsi értékrendjei, de szerintem ez már a rib. kategória.

És az a baj, hogy így is néz ki a világ. Mindenki ész nélkül hajszolja az élvezeteket, már az is tökmindegy ki milyen neművel csinálja. Szerintem az életet máshogy is lehet élvezni, nem csak az ész nélküli össze-vissza dugással.

2009. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!