Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora bűn 3. félnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora bűn 3. félnek lenni egy sima kapcsolatban? Nyilván nem terveztek hoszú távra, hiszen akkor összeházasodtak volna.

Figyelt kérdés
Egy házasságba nem szabad belerondítani, de egy élettársi kapcsolatba? Ha minden rendben lett volna, öszeházasodtak volna.
2013. júl. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%

"Ők maguk is úgy vannak vele, hgoy előbb-utóbb úgyis szétmennek, hiszen ha nem így gondolják, már összeházasodtak volna."


Most azt mondd meg, hogy ezt a pasi mondta neked, vagy csak pusztán abból a tényből következtettél rá, hogy még nem házasodtak össze?

2013. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kislány, azt mondta a pasi, hogy nem is szereti a nőt igaz? Meg, hogy majd otthagyja? Biztos nem nős? Meg gondolom otthon nincs szex, veled meg olyan jó, igaz?
2013. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire okos vagy, minek teszed fel a kérdést? Ha neked tiszta a lelkiismereted, akkor éld a világodat, ahogy tetszik, ne is foglalkozz vele, mit mondanak mások.

Nyilván valaki szemedre vetette, hogy milyen dolog ez, azért is tetted fel a kérdést, hátha valaki megerősít benne, hogy igazad van. Amint látom, ez nem jött össze. Én magam is csatlakoznék azokhoz, akik azt mondják, hogy ez nem szép dolog. Én ha párkapcsolatban élek, nem kezdeményezek addig más nőknél, mert szeretem annyira azt, akivel épp párkapcsolatban vagyok. És nem is feltétlenül tervezek még összeházasodni vele. Mások kapcsolatába belerondítani meg... Még így, hogy disznó férfi vagyok, így SEM. Fennakadt az automata trágárszűrőn a szó, amit használtam rád.

Nyugtasd csak magad azzal, hogy nem terveztek összeházasodni, szóval te a világon senkit nem sértettél meg, ártatlan vagy. Úgyis mások dolga, hogy tisztán rád lássanak, nem a tiéd.

2013. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

Sok barátom van, aki élettársi kapcsolatban van-van már gyerek, együtt is laknak, és csak azért nem házasodtak össze mert valami külső tényező nem adott. Pl kevés a pénz, inkább felújítanak..stb.

Igen, tényleg akkora bűn, mert sosem tudhatod, hogy mi áll a háttérben. Te jelen pillanatban csak második vagy és igazán belegondolhatnál abba, hogy hogyan érzi magát a megcsalt fél. Szóval ha lenne benned tartás és TUDOD hogy te kellesz neki, és nem az élettársa, akkor választás elé állítanád és addig nem kezdenél vele semmit, amíg nem dönt a megcsaló, hogy veled akar lenni, vagy az élettársával. Mert az is elképzelhető, hogy veled csak szórakozik, ámít téged, mert jó így neki.

2013. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Nem hazudott semmit, szakított a barátnőjével. Nem vagyok a szeretője és nem is leszek évekig a "csak barátnője".
2013. júl. 4. 14:25
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

24es vagyok.

Amúgy nemcsak a kérdező a hibás, hanem a megcsaló fél is. Mert ő sem tiszteli a másikat. Sem az élettársát, sem a kérdezőt, különben nem tartana két vasat a tűzben. És a megcsalt fél is valahol hibázott, hogy az élettársa másnál keresi a boldogságot.

Szóval szerintem az egész gáz, úgy ahogy van.

Jobb lenne ebből, minél előbb kiszállni és keresni egy hozzád illő párt. Az élettársi kapcsolat felei, meg majd megoldják, ha meg tudják oldani a saját problémájukat

2013. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Ébredj fel! Szakított? Biztos ez? Gyorsan teherbe esel és elvesz? Vagy mi a terv? Mond el nekünk szerencsétlenek, akik CSAK barátnők! Ha őt nem vette el, téged miért fog?
2013. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Ha szakított, akkor már nem az élettársa. És ha CSAK a barátnője vagy, akkor melletted döntött?

Én úgy vagyok az ilyen kapcsolatokkal, hogy a párod, aki kilépett a kapcsolatból, nem tudhatja biztosan, hogy miért is tette. Önmagunk miatt kell szakítanunk azzal, akivel nem jó, nem egy másik miatt (miattad) Mert így csak egyik kapcsolatból, a másikba esik. És lehet benne van a hiba.

2013. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
74%
Igen akkora bűn egy 3. félnek lenni egy élettársi kapcsolatban is .!!! Nincs különbség !!! "Nyilván nem terveztek hosszú távra ,hiszen akkor összeházasodtak volna ." -Ugye te is érzed,hogy mekkora hülyeséget irtál ?! Már hogyne terveznének hosszú távra . A párom és én élettársi kapcsolatban élünk 11 éve ,gyerekünk is van már ! Semmivel nem élünk máshogy,mintha már házasok lennénk ! Igenis hosszú távra tervezünk ,egyes egyedül eddig az anyagiak szabtak gátat az esküvőnek ,de már hamarosan arra is sor kerül . Szóval szerintem ne kontárkodj bele más kapcsolatába ,attól nagyobb patkányság nincs !!!!
2013. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:

Megismerkedtünk, pár héttel később szakított. Onnan tudom, hogy együtt is dolgozunk, szinte az egész napunkat együtt töltjük, csak még nem élünk együtt.


Nem esek teherbe véletlenül, de megmondtam neki hogy összeköltözés csak akkor lesz, ha előtte lejegyez és kitűzzük az esküvő időpontját. Ha ez neki nem tetszik, kereshet mást.

2013. júl. 4. 14:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!