Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora bűn 3. félnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora bűn 3. félnek lenni egy sima kapcsolatban? Nyilván nem terveztek hoszú távra, hiszen akkor összeházasodtak volna.

Figyelt kérdés
Egy házasságba nem szabad belerondítani, de egy élettársi kapcsolatba? Ha minden rendben lett volna, öszeházasodtak volna.
2013. júl. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Jobban járna, ha keresne mást...
2013. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 Mrs.White válasza:
Gusztustalan parazita dolog belemászni egy kapcsolatba, akkor is, ha a kapcsolatban lévő kezdeményezte a dolgot. Egyrészről a papír nem mindenkinek számít, mi speciel házasok vagyunk, de rengeteg olyan ismerősöm van akiknek élettársi BOLDOG ÉS KOMOLY kapcsolatuk van. Másrészről csak egy icipicit gondolj a megcsalt helyzetébe és ne feledd, ha vele megtette,akkor nagy valószínűséggel veled is meg fogja tenni. Véleményem szerint mindig van egy nagyobb hal, most lehet te vagy a szerető, és marhára kivagy magaddal, hogy jobb vagy valakinél, de ez hidd el csak ideig óráig fog tartani... Az ilyeneknek kívánom, hogy tapasztalják meg azt a fájdalmat, amit ők okoztak másnak...
2013. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Karma az ele az Isten mindig kioszt ami jar az jar mindenki visszakapja a bunt amit mas ellen kovetett el.

Ezt a vilag torvenye

Megcsalo hazassag kapcsolat bonto ezt soha ne feledje.

2013. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 imrerobi válasza:
Eggyet ne felejts! Bár nemtudom mióta tart,lehet örökre a második,harmadik leszel. Jól gondold át,nem biztos ez változni fog,ha te nem csak alkalmi kapcsolatot keresel,rohadtúl szenvedni fogsz. Lépj ki még nem késő,én ebben vagyok,és fáj.
2013. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Soha nem keso kilepni es magadat valasztani a sajat buszkeseged
2013. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Szia! Már csak magad miatt is megalázó ez a helyzet! Ha a partner szeret, akkor vállal; ellenkező esetben csak kihasznál! Ezt egy férfi sem érdemli meg!
2013. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Szakítottak? Nahát... De szép... szerintem szakítsatok ti is elvégre úgysem tervezitek hosszú távra, előbb-utóbb úgyis szakítotok, mert nem akartok összeházasodni.
2013. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

19 vagyok, meg a barátom is. Imádjuk egymást, és nem úgy vagyunk, hogy "úgyis szakítunk"... Mégse akarunk összeházasodni tizenévesen :DDD Mégis mindkettőnk értékrendje szerint a megcsalás elfogadhatatlan egy kapcsolatban.

Én meg akarok majd házasodni, de nehogy már te mondd meg, kinek hogy jó :D Van akinek maga a házasság nem jelent semmit, mégis az egész életét a párjával akarja leélni. Nagymamám viszonylag fiatalon, 30-as vagy 40-es éveiben veszítette el a férjét, a nagypapámat, aki meghalt. Ezután összejött egy pasival, most 68 éves, és már sok-sok éve együtt vannak, de úgy vannak vele hogy már minek házasodni. Nyilván ennyi idősen már nem fogják megcsalni egymást, de 40-akárhány évesen még úgymond tehették volna... De mégse, mert komolyan gondolták, hát azóta is együtt élnek.

2013. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Érdekel valakit egy harmadik személy véleménye? én 3. voltam egy kapcsolatban. Ha irjátok,hogy nem,akkor csak azért hogy lepontozzatok mint 3. akkor nem irom le:)
2013. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Engem érdekel ...
2013. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!