Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt figyelmeztetnem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt figyelmeztetnem? Én csak féltem.

Figyelt kérdés
19/f, 17/l pár vagyunk. Az történt hogy bnőm elment diákmunkára szorolapozni. Ott kedvesen megismerkedett vele egy 30as ferfi és szimpla volt neki(csak barátság). Kérdezte tolem nem lenne nagy gaz ha egyutt futnának egyszer reggel. Mondtam jo, nem vagyok feltekeny allat, ha ez neki jo... Végül ez nem jött össze, de a csavo egyre jobban raszallt a nomre, hogy talalkozzanak, meg igy koszont el tole h csok draga, meg tangat akart tole. A Bnom persze haritott, h nyugi o nem akar semmit tole. En mondtam hogy dugasra kellesz neki, de o erre besertodott hogy dehogyis. Azota nem beszel vele, mert rabeszeltem hogy sztem ez nem baratkozni akart. Kapcsolatunkkal semmi gond amugy :)

2013. júl. 17. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Jogos volt a gyereket meg pofán kell b*szni hogy megtanulja hol a helye.


22/F

2013. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

igen jogos.

pláne imponál egy nőnek, ha egy idősebb pasi rákattan!

s azzal áltatják magukat hogy"érett, és nemcsak szexre hajt"

áhh persze nemhát...szánalmas.

erre felénk rengeteg ilyen van hogy 30 asok 17-19 évesekkel vannak együtt...undorodom az ilyentől...

vigyázz nagyon a barátnődre!

2013. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Most itt mi a kérdés? Nem beszél vele, semmi gond a kapcsolatotokkal. A jó győzedelmeskedett a gonosz felett.


A jó, mit ember tett, túlélte őt. A rossz sírba szállt véle.


Happy End.

2013. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Mi másra kellett volna, ha nem dugásra?

És sajnos egy fiatal csajnak imponál ha egy idősebb férfi udvaról neki.

Szóval vigyázz a barátnődre, de neki is lehetne több esze, mert azért elég gáz, hogy ilyen emberekkel foglalkozik...

2013. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3-as válaszoló! Ezt a kérdést azért tettem fel, mert hagyhattam volna hogy másszogassan a bnőmre ez a kedves férfi, csak bizonytalan voltam hogy megéri e szolni ezert a csajomnak! :) A többi választ köszönöm, jó tudni hogy más is igy lépne. Hiába mondják az emberek hogy nagy korkulombseg az jo, oke vannak jo kapcsolatok is belole de egy 17 es egy 30as embernek nem egyenlo a gondolkodasa, stilusa :) Csajomra meg nagyon vigyazok, kisse felenk tipus ezert figyelek rá ;)
2013. júl. 17. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!