Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nehezen fogja fel? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehezen fogja fel? És neki áll feljebb?

Figyelt kérdés
elég sokáig barátnak hittem egy fiút, aki nagyon sokszor átvert, megbántott. közöltem vele, hogy nem akarok vele többet beszélni. most hívogat folyamatosan,és már az egyik társkeresőn is rám írt. el kezdett fikázni stb... pedig csak annyit írtam, hogy nem akarok vele többet beszélni, betelt nálam múltkor a pohár.
2013. júl. 17. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9


Úgy látszik te már nem vagy fontos neki...

2013. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#9 Ha azt mondja nem akar veled beszélni akkor nem akar. Hagyjad, talán megbékél és szóba áll veled valamikor vagy nem... (Persze nem akarok a helyben kibontakozott vitába beleszólni x))
2013. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!