Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a lányok, hogy nem számít a külső?

Figyelt kérdés
Pedig: DE! Szinte csak az meg a pénztárca számít...
2013. júl. 18. 19:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
44%

Jaj, mert álszentek. Ez annyira nyílvánvaló.

Nézd csak meg, hogy fognak itt gyülekezni a kis mondókájukkal, hogy így meg úgy..

2013. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
31%
Mert leakar feküdni apáddal.
2013. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Mert melyik lány mondja? Nem kell minden elhinni, amit az anyukád mond.
2013. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%

Tudod, hogy mondják.

Akkor higgyél nőnek mikor ló legel a sírján.

2013. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Első én is így gondolom... :D Szerintem ha ronda vagy de pénzesen öltözködsz akkor van még esélyed. Ha az se akkor is van esélyed azoknál akik senkinek se kellenek :D
2013. júl. 18. 19:31
 6/34 anonim ***** válasza:
46%
nekem számít a külsö, de a belsö fontosabb
2013. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
5%

első vagyok.


ja igazából én ronda vagyok, pénzem sincs de kb szarba se nézem a nőket:D

és láss csodát, minden 2. héten becsajozok :D

2013. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
51%
Miért neked nem számít?Te összejönnél egy zsíros hajú igénytelen pattanásos képű,szemüveges csajjal?Ugye hogy eltaláltam hogy nem:D Ennyi.
2013. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
de számít a külső, mert ha nem tetszik, akkor nem tudok vonzódni az illetőhöz szexuálisan
2013. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
51%

Azért, mert egy normális lány, nő számára ha te vagy Adonisz és krőzus egy személyben, de a stílusod és a személyiséged taszító, nem fogsz kelleni, mert nem fogja jól érezni magad pláne boldog lenni veled. Ellenben ha nem Adonisz vagy, hanem egy átlagos pasi a maga kinézeti hibáival együtt, de a stílusod és a személyiséged bejön, és fizikailag is létrejön valami vonzódás, akkor van esélyed. Egyébként nem azt mondja a többség, hogy "a külső nem számít", hanem, hogy "nem a külső számít", remélem érzékeled az árnyalatnyi különbséget.

És igen, vannak olyanok is, akiknek csak a külső vagy a pénztárca nyom a latban igazán, de ne ez alapján tessék megítélni az egész női nemet.

2013. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!