Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a lányok, hogy nem számít a külső?

Figyelt kérdés
Pedig: DE! Szinte csak az meg a pénztárca számít...
2013. júl. 18. 19:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
ha annyira nincs kisugárzásod és egyéniséged akkor tényleg csak a külső és a pénz marad,de arról meg senki sem tehet hogy nincs egyéniséged
2013. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő bejött küldőre, akiket linkeltél. De igen, számít a külső is, meg a pénz is.
2013. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
51%

Miért hiszed azt, hogy ha valaki azt írja, hogy az általad linket két pasi közül egyik sem jön be neki, hogy az már rögtön ki akarja húzni magát a te h*lye besorolásod alól? Nem ez a két pasi létezik a világon, és nem olyan ritka, ha ez a kettő pont nem jön be valakinek.

Egyébként meg nem értem, hogy miért kell ilyen ostoba kérdéseket feltenni, hogy a lányok miért mondják azt. Jó, persze a felszínes r*bancok erre buknak meg a pénzre, de ha te meg ezekkel foglalkozol, az meg már a te bajod, de az általánosítás nem szép dolog. Persze, számít a külső valamilyen szinten, de van, hogy a belső tulajdonság megszépít valakit. Most azt várod, hogy egy csaj, akinek belsőre bejössz, de egyébként nincs meg a kémia, jöjjön veled össze? Nem hiszem, hogy te egy olyan csajjal kezdenél ki, aki számodra quasimodo női kiadásban, akármennyire is bírod. Szóval a kérdésed h*lyeség, mert akkor én is kérdezhetném, hogy a pasik miért mondják azt, hogy a külső nem számít?

2013. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
9%
Mindenkinek számít a külső, de a lányoknak csak az, más semmi. Ha ilyeneket olvasol ezen az oldalon,hogy nekik fontos a belső tulajdonság, meg kisugárzás, az csak hazugság. Nem akarják egyszerűen beismerni,hogy nekik csak a külső a fontos, ja meg a pénz. Ennyi.
2013. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
24# Akkor azt magyarázd már meg, hogyhogy vannak női a nem szép és nem pénzes pasiknak is?
2013. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
A valóságban? Sehogy, vagy ostoba tramplik azok a nők. Nézz körül egy zsúfoltabb napon egy Tesco-ban kicsit nyitottabb szemmel...
2013. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem jóképű, és nem pénzes pasiknak van nője, az csak illúzió, szemfényvesztés,csupán képzelet. :)
2013. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
ugye tudod hogy amikor ilyen kedvesen vélekedsz a nőkről akkor a saját anyádat is jellemzed?
2013. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Oké, akkor ezek szerint én vagy ostoba trampli vagyok, vagy illúzió. :) Komolyan humorosak vagytok ezzel a szemellenzős általánosítással.
2013. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy humoros vagyok, azért is írok ilyeneket,hogy titeket nőket bosszantsalak :)
2013. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!