Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen már lehet pasizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen már lehet pasizni? Nem túl korai?

Figyelt kérdés
csak mert nem tudom h a szüleim hogy fogadnák meg minden...nem azért szeretném mer a bnőimnek is van...csak úgy jó lenne!!am meg rendes lány vok,,gimibe járok,és mindenből 5-ös vtam,és rendesen tanulok is..//
2009. okt. 20. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Pasizni lehet. Dugni nem.
2009. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
pasizni lehet, és ha szereted megbízol benne le is fekhetsz vele. nem értem az első válaszoló és még majd pár következő lehurrogó miért gondolja azt h 14 évesen nem lehet egy lány érett szexuálisan. én 18 éves vagyok, 15 évesen vesztettem el a szüzességemet, 13 évesen kezdtem pasizni. 11 éve kitűnő vagyok, szóval hurrogjatok le :D van aki érettebb a koránál, igen. sok sikert.
2009. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Hogyne lehetne... sőt...most kezdődik csak az élet :D
2009. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
attól még hogy kitűnő vagy, nem jelenti azt is hogy érett is. csak stréberkedtél egy kcisit és kész (ezt persze tagadni fogod)
2009. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
attól még hogy te hülye vagy, nem minden kitűnő stréberkedik :D
2009. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Egy 14-15 éves gimnazista lány már lelkileg is érett kell hogy legyen a szexre, ezért azt gondolom egyáltalán nem korai ha ilyen korban kezd el nemi életet élni, ha akarja. Persze a megfelelő partnerrel,aki szereti, és gyengéd hozzá. Nem úgy hogy minden 2. fasszal megdugatja magát... Szóval a lényeg hogy ennyi idősen már a legtöbb lány lelkileg is érett az ilyen dolgokra, nem fog neki traumát okozni ha örömet okoznak egymásnak a szerelmével.
2009. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
de. minden kitűnő stréber. főleg középsuliba!!! Tapasztalat! ez van! mondom h le fogod takadni. Én legalább bevallom hogy hülye vagyok, de nem BUTA!!!
2009. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve. Persze hogy lehet.
2009. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
te biztos ismersz kedves "hülye de nem buta" :D nembaj azért bírlak h te is kimondod a véleményed!
2009. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen mért lenne korai?? Én is annyi vok, a mostani pasim nem az első, de most ne szóljatok le, vagy olyan vok. A mostani pasim a második. És van egy olyan teljesen normális 3-as 4-es tanuló barátnőm, aki 11 éves kora óta pasizik, és egyálltalán nem függ össze ez a tanulásával....

semmi köze hozzá... Sok sikert! Szóval persze hogy lehet.

2009. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!