Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 évesen már "kötelező"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen már "kötelező" lenne komolyan pasizni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 15-16 évesen volt már barátom, de egyik sem volt komoly. 16 évesen elszúrtam, mert volt egy srác, akihez nagyon vonzódtam és teljesen oda voltam érte kamasz fejjel, lefeküdtem vele, de kiderült, hogy egy rakás szerencsétlenség, mert csak tengődött a világban és még drogozott is (csak hát odavoltam érte, mert művészlélek, meg elvont, meg különc húdejó..) és akkor nagyon elment a kedvem az egésztől és senkit nem tudtam magamhoz közel engedni. Már másfél éve nem hagyom, hogy közeledjenek a srácok és a barátnőim azzal cikiznek, hogy konzervatív lettem. Ez tényleg igaz lehet, de egyszerűen nem akarok senkivel semmilyen kapcsolatot, mert nincs kedvem az egészhez és amúgy is az érettségire készülök, mert orvosira akarok menni. Ennyi idősen a legtöbb lánynak van barátja, legalábbis az ismerőseim körében, én meg kilógok a sorból, mert nincs kedvem kapcsolathoz. Ez baj és túl kéne már tennem magam a régi dolgokon, mert csak elvesztegetem az időmet vagy más dolgok is okozhatnak örömet az életben, nem csak a pasizás?
2010. jan. 30. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs hogy kötelező akkor pasizol amikor akarsz:)és neked amikor jó!
2010. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kőbe vésve hogy mikor kell és mikor nem, hiszen a Te életed és Neked kell tudnod, mikor vágysz partnerre. Ne hallgass a barátnőidre, sokkal rosszabb ha kényszerből vagy egy fiúval.

Az, hogy az életben mi okoz örömet, Neked kell megtalálnod:) Nekem például minden apró hülyeség, ha látok vigyorogni valaki, vagy az évszakváltások, ilyenek... csak másként kell állni a dolgokhoz:) A régi dolgokon mindenképp tedd túl magad, nem szabad a múlt kötelékében élned, mert boldogtalan maradsz.

Egyébként elárulom, hogy részben hasonló cipőben járok, mint Te - én is egészségügyre készülök, 5 perc szabadidőm nincsen, ráadásul idegileg is kezdek kikészülni, de majd jobb lesz:P Nekem viszont szerencsére van egy párom, akit nagyon-nagyon szeretek, és próbálok időt szakítani rá, de sajnos így is nagyon kevés időnk jut egymásra... de ő megértő és elfogadja, hogy most az életemet tervezem. Sokszor ő nyugtat meg, amikor már nagyon padlón vagyok a sulitól.

(egyébként nekem is volt drogos barátom... nem ajánlom senkinek, ezek az emberek betegek, és másokat is tönkretesznek lelkileg)

2010. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,ez most off.

Miért van mindenki padlón az érettségitől? Oké, az egész jövőd függ tőle. De nézzük kicsit másképp. Ha most nem jön össze, lesz egy éved, hogy nyelvvizsgázz, esetleg javíts az érettségiden. :) Emiatt nem kell begubózni. Én is idén érettségizem, és igaz nem orvosira, de 450 pontos szakra készülök, mégsem vagyok kiakadva. Párom is van, igaz távkapcsolatban élünk, de a hétvégéből másfél nap csak az övé. Ne görcsöljetek ennyire rá az érettségire! :)

2010. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi sem kötelező
2010. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 16 éves koromig legóztam, míg más nőket fektetett le. A csomagtartót úgy meg tudom pakolni hogy max fél liter csomagtér marad kihasználatlanul. :D De sajnálom hogy későn kezdtem.


Semmi gond ha nem akarsz pasizni. A gond inkább az hogy szerintem te így társaságba se nagyon jársz.


Ha egy olyan pasival váltanál pár szót aki megfogja a belsődet és izgatni kezdi az agyadat akkor majd férredobod a kudarc emlékeidet. Ez rendben is van, de nem fogsz találkozni ezzel a pasival, ha otthon ülsz.


Nem kell pasiznod, de élned kell! A pasi vagy jön vagy nem.


Az időd viszont tényleg drága! Ne tudd meg, hány nő akar újra 18 lenni!!! A tanulás fontos, de nem zárja ki a szórakozást, és ne kifogásként használd a tanulást.


Ha bezárkózol, az a káros. Bár szerintem ha össze-vissza pasiznál és váltogatnád a férfiakat, azzal se lenne semmi gond. Sokat tanulnál belőle, és tuti hogy szép idők lennének. :) Minden fiatal pasi álma egy "nem akarok tartósat" csaj. :D

2010. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!