Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen már lehet pasizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen már lehet pasizni? Nem túl korai?

Figyelt kérdés
csak mert nem tudom h a szüleim hogy fogadnák meg minden...nem azért szeretném mer a bnőimnek is van...csak úgy jó lenne!!am meg rendes lány vok,,gimibe járok,és mindenből 5-ös vtam,és rendesen tanulok is..//
2009. okt. 20. 19:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mi köze van a tanulmányi eredménynek a pasizáshoz/csajozáshoz? 14 évesen nem korai elkezdeni a párkapcsolatot. A szexszel csak az a baj, hogy nekem 2 olyan haverom van aki 15 évesen apa lett, és ott kellett hagynia a sulit, hogy munkát keressen.
2009. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
nah..szal én nem akarok senkivel lefeküdni..és nem stréberkedtem,,mer nem tanultam sokat,,csak jól fog az agyam:P...am meg 8.os vok..
2009. okt. 20. 20:37
 13/21 A kérdező kommentje:
jó igen letagadnám....de am nem értem mi a baj ha vki ebben a világban egyéltalán tanul....
2009. okt. 20. 20:38
 14/21 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy testileg érett a szexre, de lelkileg és agyilag biztos nem, szal nem kéne a tiniket szexre ösztönözni! Amúgy szerintem korai, de te tudod, mit csinálsz. Az én lányom biztos nem fog gyerekként pasizni.
2009. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%

"...lelkileg és agyilag biztos nem, szal nem kéne a tiniket szexre ösztönözni!"


Honnan tudod annyira biztosan? Hidd el, legtöbbjük lelkileg és agyilag is érett már ennyi idős korára. Gondolom nincs gyereked (még),vagy (még) nem ennyi idős, de majd így is úgy is meglátod!

2009. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
a te lányod hazudni fog neked. hidd el.
2009. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha úgy érzed, hogy szeretnél magad mellé egy barátot, akkor igen. Ezt gyakorlatilag neked kell tudni, de amíg nincs potenciális partner addig szerintem ne. Szóval 14 évesen én még nem játszanám el azt, hogy "buliba be! palival el!", mert abból nagy valószínűséggel csalódás lesz, az meg még nem kell neked, hidd el! :-)

Sok sikert!

2009. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

Hát..én csak azért nem pasiznék, mert "csak úgy jó lenne".


14 éves vagy..én elhiszem, hogy szeretnél már kapcsolati téren tapasztalni valamit, szerintem 14 évesen azért az ember már szeret belekóstolni az ilyesmibe.


És szerintem 14 évesen jól gondolkodsz, hogy még ne feküdnél le senkivel.. tudom, hogy most menő gyorsan elveszteni, csak az én ismerősi körömben is nagyon sokan vannak, akik évek múlva nagyon megbánták a dolgot.


Amúgy egy "pasizás" akkor igazán jó, ha nem csak azért csinálod, mert jó lenne, hanem azért mert van olyan ember, akit szeretsz :)

Te tudod, de én nem szerettem azt az embert, akitől az első csókot kaptam pl. és megbántam, mert szerintem egy csomót vesztettem az élményből. A szexnél már nem követtem el ezt a hibát :P :)

2009. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
14 évesen jöttem össze a barátommal :) most 16 vagyok
2009. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Napjainkban általános jelenség, hogy 12-14 évesek orális szexet gyakorolnak. Ennek több oka is van. A tinédzserek – tévesen – azt hiszik, hogy így nem terjednek a nemi betegségek, és nem tekintik igazi szexnek sem, ezért nyugodtan mondhatják, hogy „még szűz vagyok”.


Manapság már a 14 évesek testileg eléggé fejlettek a szexhez, de lelkileg nem, ami komoly traumákhoz vezethet. A pszichés sérülések rendszerint nem az aktus közben, hanem utána jelentkeznek. A túl korai vagy nem megfelelő körülmények között kezdett nemi élet következménye lehet az intimitásra való képesség elvesztése, vagyis hogy a szexet csupán gépies mozdulatsorként, testedzésként élik meg. Felmérések szerint a 16 évesek fele már túl van a szüzessége elvesztésén. "

2009. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!