Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz le mindenki emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz le mindenki emiatt (legfőképp fiúk)?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, de (ne nézzetek idiótának) úgy érzem magam, mintha 13 év alatt legalább 20 évnyi élettapasztalat szorult volna belém, mintha egy 20 éves nő lelkét zárták volna belém. No de most nem arra kell gondolni, hogy munka, egyetem stb... Viszont két húgomat szinte én nevelem(enni én adok nekik, iskolába én kísérem őket, én öltöztetem őket), édesanyám 60 éves, édesapám pedig 83(nem mellesleg 150 km-re lakik tőlünk), nagymamámat fél évig én ápoltam, amikor lebénult, vért izzadva tanulok az iskolában, és várom a pillanatot, amikor mehetek majd dolgozni, mert alig van pénze a családomnak, ezért megpróbálom a lehető legtöbbet megtenni értük.

Ha valaki rám néz, nem mondja meg, hogy 13 éves vagyok. Mindenki 16-nak vagy többnek hisz. Pedig nem hordok semmi kirívó ruhát, és a "sminkelés" fogalma nálam a szempillaspirál és a korrektor használatában merül ki. Igaz, kicsit vadóc természetem van, szeretem a rock, punk és a metál zenét, gitározok is.

Mellesleg is egyre nagyobb vagyok, nem tudok tenni elenne. Régen a kissé infantilis és őrült osztálytársnőim emiatt piszkáltak, még alsóban. Akkor nagyon zavart. De azóta megértettem, hogy ez csakis az előnyömre válhat a későbbiekben. Nincs olyan barátnőm, akivel úgy igazán el tudnék beszélgetni, mert az ő életük csak a "csini rucik" a "fiúk" és a "vásárlás" körül forog. A beszédkészségük, a viselkedésük, a szókincsük... Körülbelül mint egy harmadikos kisiskolásé. Nagyon sajnálom magamat is, és őket is. Nem értem... Szóval leginkább a 18 és 24 éves unokanővéreimmel szoktam tölteni a szabadidőmet.

Most is elkeveredtem egy baráti társaságba, mindenki kedves volt, mindenki aranyos. Volt ott egy srác, nagyon helyes, kedves ,és egész jól elbeszélgettünk, poénkodtunk, nevetgéltünk. Ő 17 éves. Na most, tudni kell , hogy ez egy ifjúsági önkéntes közösség, ahol vannak diákmunkákat közvetítő emberek is. Egyik alkalommal az egyik vezető mondta, hogy lenne az egyik rendezvényen munka. A fiúknak színpadőrzés, a lányoknak információs pult működtetése, sörös standoknál való takarítás stb... Miközben mesélt a vezető, rám nézett. Végül megkérdezte, hogy nekem lenne-e kedvem csatlakozni hozzájuk. Mondtam, hogy szívesen mennék, de van egy kis bibi, hogy én még csak 13 éves vagyok. Mindenki ledöbbent... Én meg elkezdtem kínosan nevetgélni.

Este, későn felajánlotta a cuki 17 éves srác, hogy hazakísér. Beszélgettünk, de elég távolságtartó volt. Úgy éreztem, mintha lenézne, amiért én "csak 13 vagyok". És igazából már többször is éreztem ilyent. Eleinte jóba voltunk, cseverésztünk, poénkodtunk, de amikor kiderült, hogy hány éves is vagyok, eléggé lelankadt a kedvük stb... Miután megtudják a koromat, elhidegülnek, lenéznek, hogy "áá, ez még csak egy 13 éves kis taknyos!". És nem csak a fiúk, még a lányok is ezt csinálják velem. És ez engem nagyon idegesít...

Könyörgöm, én erről nem tehetek... Így adta az Isten, ezt kell cipelnem magammal életem végéig.

Van valakinek valami tanácsa, ötlete, hogy mit tehetnék ilyen szituációkban?

Nagyon megköszönném a segítséget. :)

L/13



2013. júl. 19. 00:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Miután megtudják a koromat, elhidegülnek, lenéznek, hogy "áá, ez még csak egy 13 éves kis taknyos!". És nem csak a fiúk, még a lányok is ezt csinálják velem. És ez engem nagyon idegesít..."


Ne idegeskedj emiatt, mert csak ártasz vele magadnak. Az ilyenek nem kellően intelligens egyének, szóval egy percig se sajnáld, hogy nem alakult ki velük vmi "komolyabb" (barátáság, vagy még annál is több).

2013. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Először is tudom, hogy itt minden lány a koránál érettebbnek hiszi magát, nos sajna nem mindig reálisan látjuk magunkat. Mivel nem ismerlek, így én sem tudom eldönteni igaz-e.

Nem hiszem, hogy lenéznek, de reálisan viselkednek. A fiú sem túl idős, de kikezdeni egy 13 éves lánnyal azért túl necces. Főleg, hogy ilyen korban a fiúknak már fontos a szex, amit 14 alatt büntetnek is.

Ötletem max annyi van, hogy várj még 3-4 évet az ismerkedéssel, addig legyen fontosabb a tanulás.

2013. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 ameoland ***** válasza:
94%

Remélem ki fogod tudni élni a gyerekkorod. Akár 50 évesen! Hatalmas lelkierő kell más feladatát csinálni a magadéi mellett. Én csak egyet nevelgetek "fél állásban", ő is hugica de ő két éves és mellette nem két,hanem csak egy emberről van szó:róla. Pedig én 18 vagyok..

ilyen szitukban meg..hát igen.. 13 éves és mindenki lenézi de látod, nem alaptalanul. A többi korodbeli az átlag,akit említettél.Hozzájuk vagy viszonyítva, így eleve mínuszból kell indulnod. Viszont nem lehetetlen, de ehhez egy szintén agyilag érett fiú is kell,ha már kapcsolat. Az ő megértése nélkül nem működik mert lásd be.. a fiúk néha sokkal hisztisebbek, hogy miért nem velük foglalkoznak mint a lányok. Pedig ők a naaagy és életrevaló férfiak :D

2013. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%

"Így adta az Isten, ezt kell cipelnem magammal életem végéig. "


Csak szólok, h nem leszel örökké 13 éves. Pár év múlva röhögni fogsz ezen a kérdéseden

2013. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Kilenceske" vagyok ismét :)

Igazán nincs mit, ez a legkevesebb amit tehetek. Figyelj, egy szóval sem mondtam, hogy dobj el mindent. Sőt, csak még inkább ragadd meg ezen dolgokat. Ezek egytől-egyig csak erősebbé és jobb emberré tesznek Téged, példát mutat(hat)sz vele rengeteg embernek és idővel minden bizonnyal felelős szülő, anya válik belőled, akire büszkén nézhetnek fel az emberek a környezetében, illetve saját gyermekei úgyszintén. Viselheted ezeket a terheket, de tedd ezt gyerekként, ellenkező esetben kimarad egy olyan szakasza az életednek, ami talán mind közül a legszebb!

Illetve még valami. Segítséget nem kapsz ezen dolgokhoz senkitől? Unokanővéreid esetleg?

2013. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket.:))

De még azt nem értem, hogy ha már többé-kevésbé ismernek, és látják, hogy intelligens vagyok, nem az a tömeggyártmány, akkor utána miért csinálják ezt? Összehasonlíthatatlan, ha összezársz egy másik 13 éves lányt ugyanazzal a sráccal, akivel előtte én jó pár órát beszélgettem. És semmi önmagasztalás, meg egoistaság, ez szerintem így van.. :)

Hát, akkor türelmesen várok... :D

2013. júl. 19. 00:50
 17/26 A kérdező kommentje:

Drága unokatestvéreimnek is megvan a maga gondja. Egyikőjük kollégista, csak hétvégente jön haza(akkor se mindig, mert drága az utazás 175 km-re), vele leginkább skype-on szoktunk beszélni. Nyárra pedig kimentek a barátjával Amerikába. Vicces, épp most is vele csevegek. :D

A fiatalabbik unokanővérem néha besegít, de egy baleset miatt most várja a kisbabáját, 7 hónapos terhes. Sohase sétáljatok este egy kihalt utcában! :D

2013. júl. 19. 00:57
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyem meg a drága kis szíved, gondolkodj picit! :) Nézd, egy 17 éves fiú ebben a korban még idős hozzád. Ezzel aligha lehet vitatkozni, ez tény. De tekintsünk most el ettől a 4 évtől(csak hogy példánál maradjunk) és tételezzük fel, hogy rendben van a 4 év. Nézz meg egy mai 17 éves fiút(de akár lányt is). Túlnyomó részük éretlen, buta mint a föld, a komolytalanság, a mindenáron való kufircolni akarás jellemzi őket miközben magasról tesznek a világ dolgaira. Gondolod, hogy nem ijednének meg egy olyan ésszel és felfogással megáldott lánytól mint Te?

"Kilenceske"

2013. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

19-es: Miért hazudnék?

"Kilenceske"(remélem nem zavar a neved. :D) hát, végülis, van benne ráció...

2013. júl. 19. 01:04
 20/26 anonim ***** válasza:

Így már értelek. De más egyéb rokon, családi barát, közeli ismerős vagy szomszéd sincs aki segíthetne? Vagy hivatalos úton nem lehetne segítséget kérni valamilyen szervezettől vagy bármi ilyesmitől?

"9."

2013. júl. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!