Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem gondolnak bele az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem gondolnak bele az emberek, hogy a házasság előtti szexnek negatív következménye is lehet?

Figyelt kérdés

Ok, az egyház egy tragédia, ez oké.

De annyi baj van, "terhes lehet-e a barátnőm", stb., stb., stb.

Nem kéne inkább megvárni, míg egy kapcsolat tényleg komoly lesz, és utána?

Így most kénytelenek bevezetni az abortuszt is (oké, sok más esetben is sajnos ehhez "kell" folyamodni), csupán az "éljünk a mának" jelige védelme céljából.



2013. júl. 26. 20:13
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

29. miért, nem bírtátok volna ki?

de ha egymással voltatok először, akkor ok. de legalább nem szedtetek össze semmi fertőzést vagy ilyesmit. gondolom.

2013. júl. 26. 23:14
 32/37 A kérdező kommentje:

na, 30-as, rajtad is végigment már a fél ország ezek szerint, nekem nem kellenél. :D Amúgy volt igazság abban, amit az elején írtál, én is bénán fogalmaztam meg a kérdést.

Mázlid van, ha nem lett semmi bajod eddig a kalandjaidból és abortuszod sem volt. mert lehetett volna. és védekezés, fogamzásgátló, minden ellenére is lehetett volna baj, mert esély mindig van rá.

egyébként főleg a fiatalokra gondoltam, akik felelőtlenek.

De gondolj bele, ha átestél volna abortuszon, összeszedtél volna fertőzést, stb., akkor mi lenne? Mert simán megtörténhetett volna.

Én igazából azt nem értem, minek fekszenek le az emberek olyannal, akivel nem biztosak még, hogy együtt is maradnak - akár belerángatjuk ebbe az egyházat, akár nem. Csak mert ez a divat, és mert jól esik. Valóban, ha mindenki ezt csinálja és én is kívánom, sokkal nehezebb azt mondani, hogy ez nem célszerű.

2013. júl. 26. 23:20
 33/37 anonim ***** válasza:

31: Hát én nem. Meg amúgy sincs kristálygömböm, hogy megmutassa: az akivel épp együtt vagyok, azzal 5 évig vagy örökre együtt vagyok, meg azt sem mutatta, hogy 28 évesen megtalálom a férjem.

Ja, és azt sem mutatta, hogy utána 10 év múlva kifordul önmagából annyira, hogy a váláskor a családja bocsánatot kért tőlem, az apja is hogy nem ilyennek nevelte...


Szerintem meg természetes, hogy nem gépek vagyunk, a tizenvalahány éves kor végén, huszonévesen az ember oda szeretne bújni valakihez. Nem egészséges az elfojtás sem. És én még mindig nem látok abban semmi problémát, hogy ha valakinek párkapcsolata van a házasság előtt.

Az nem baj, ha te így gondolod - élj eszerint, de másnak ne mondd meg, hogy mit csináljon, hogyan éljen.

2013. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Te már házas vagy? Korod? Elmúltál már 20 éves?


Ha nem, akkor nem kellene osztanod az észt.

2013. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Tedd majd hozzá azt is szűz vagy vagy sem!
2013. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 30-as válaszoló.


Közölném, hogy nem, nem át rajtam a fél ország. 16 évesen volt az első barátom, fél évig voltunk együtt, és nem feküdtünk le. A szüzességemet egy évnyi járás után veszítettem el 17 éves korom végén (már majdnem 18 voltam); A sráccal 19 évesen szakítottam. Miután különváltak útjaink és meg nem ismertem a jelenlegi barátomat 3 sráccal feküdtem le. Kettőt több ideje ismertem, és nem csak egy alkalomról volt szó, de nem nevezném a dolgot kapcsolatnak. A 3. fiút egy házibulin ismertem meg, vele egy éjszaka volt.

Tehát itt vagyok 21 évesen, egy féléves "első nagy szerelemmel" szex nélkül, egy kb. 2 éves kapcsolattal, egy jelenleg már 9 hónapja tartó kapcsolattal és 3 kalanddal. Én ezt nem nevezném annak, hogy átment rajtam a fél ország.


Megnyugtatlak drága, te sem kellenél nekem. ;)


Tudom, általában nem beszélek hülyeséget...


Figyelek arra, kivel bújok ágyba. Nyilván nem kértem a házibulis sráctól papírokat arról, hogy tiszta-e, de nem imádkozza le rólam a bugyit akárki. Egyébként ennyi erővel nem menj át a zebrán, mert mindig meg van az esély arra, hogy valaki nem foglakozik a szabályokkal, és áthajt rajtad.


Mit takarnak neked a fiatalok? Egyébként én a felelőtlen tiniket nem tudom hibáztatni. A buta szülőket és a vakon élő társadalmat tudnám, akik nem gondoskodnak arról, hogy a gyerekek időben kellően felvilágosultak legyenek. Az iskolában a 8.-os felvilágosító óra, kb. arra jó, hogy szegény tini kedvét egy életre elvegye a szextől...


Kihagytad az írásomból azt a részt, amikor arról beszéltem, hogy a szex egyszerűen élvezetes? Tudod, mint a csoki... boldogsághormon.


Ateista vagyok, nem hiszek Istenben, tehát az egyházat ne hozzuk képbe. Én elfogadom, ha valaki hívő egészen addig, amíg a nézeteit nem próbálja lenyomni a torkomon. Én nem tudok hinni valakiben/valamiben, aki/amit az életet irányítja és nekem nincs beleszólásom abban ami történik. Túlságosan önálló vagyok ahhoz, hogy elbírjam viselni a gondolatát annak, hogy nem én irányítom az életem, hanem egy olyan "személy" akit soha még csak nem is láttam.


Aki divatból szexel a hülye. Szexelni a normális emberek az élvezetért szoktak és/vagy mert gyereket akarnak. Különben is, oké, így névtelenül leírtam, hogy kikkel feküdtem eddig le, de abszolút lenézem azt, aki a szexuális életét villogó neontáblával hirdeti az utcán (vagy ami még rosszabb, pl.: facebook-on).


És a válaszaidra én is kíváncsi vagyok. Ahogy eddig levettem férfi vagy. Korod? Szűz vagy-e még? Családi állapotod? Volt-e már tartósabb kapcsolatod?


21/N

2013. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Tényleg komoly következménye lehet a házasság előtti szexnek. Én is lekéstem miatta a saját esküvőmet..
2013. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!