Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban hogy egyszer mindenki visszakapja az élettől?

Figyelt kérdés
tudtok olyan példát hogy az illető visszakapta ugyanazt a sok rosszat amit a másiknak okozott?

#rossz #élet #visszkapni
2013. júl. 28. 18:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.Te hol élsz?

Az élet nem egy személy hogy visszaadja valakinek azt a rosszat amit ő adott valaki másnak.

Ha valaki olyannal történik rossz aki valaki másnak tett rosszat,az nem azért történt mert visszakapta.

Egész egyszerűen a nagyszámok törvénye alapján nincs a világon egyetlen ember sem akivel csak jó vagy csak rossz történik.Ha történik vele valami rossz az nem azért történik,mert egyszer valamikor valakivel rosszat tett,hanem azért mert nem történhet vele mindig csak jó.

És fordítva is így igaz.Ha valaki tett valakivel jót,azt nem kpja vissza,egyszerűen csak nem történhet vele mindig rossz,ezért egyszer valamikor jónak is történnie kell.

Ilyen egyszerű.Próbáljunk már meg gondolkodni és ne hinni.TUDJUNK NE HIGYJÜNK.

2013. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ez hogy kerül a szerelem, szex kategóriába???
2013. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Oli.Te hogy csináltad hogy írtál ide,de nem válaszoltál?
2013. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Volt egy srác, akiért nagyon oda voltam, de ő másba volt szerelmes. Összejöttem egy másik sráccal, hogy elfelejtsem, aki meg belém volt szerelmes. Végül nem működött a dolog, nem tudtam elfelejteni a srácot és szakítottam barátommal, elmondtam neki a dolgot, és elmesélte, hogy előző barátnőjével ugyanez volt, csak akkor az én szerepemben volt. Ő mást szeretett, de összejött ezzel a lánnyal mert ő nagyon oda volt érte.
2013. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24

Ez a gagyi történet hogy kapcsoldik a kérdéshez?

2013. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

25 #


"tudtok olyan példát hogy az illető visszakapta ugyanazt a sok rosszat amit a másiknak okozott?"


Elmeséltem egy példát, te nyomi.

2013. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

#26

Nem látom te nyomi hogy ki volt a te példádban az aki oly sok rosszat okozott másoknak.

2013. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27#


A srác összejött egy lánnyal, aki nagyon szerelmes volt belé, de ő nem szerette, csak kihasználta. 1 év múlva ugyanebbe a helyzetbe került, csak akkor már nem ő volt aki kihasznál, hanem akit kihasználnak. Tehát visszakapta az élettől.

2013. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy naívság,de én hiszek benne. Nagyon remélem,hogy visszakapják még az élettől a sok gyűlölködést,szívatást és visszautasítást ugyanúgy,ahogy velem tették egykor. :)
2013. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!