Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most boldog vagy? (szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most boldog vagy? (szerelmi téren)

Figyelt kérdés

És hány éves vagy?

És ha lehet, fejtsd ki, miért igen/nem.


2013. aug. 3. 14:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem, nincs miért boldognak lennem

Nem volt még soha sem kapcsolatom.

20/f

2013. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

Nincs barátom, de most nincs is szükségem rá. Egyébként azt hiszem boldog vagyok. Néhány hete sikerült kilábalnom egy nagy csalódásból.

14/L

2013. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

35 éves ne sajnáld magad, az még jó kor!


Amúgy igen, mindig.

2013. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Két hónapig az voltam, aztán elutazott a boldogságom, cirka 8000km-re.


19/l

2013. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nem! Ugyanaz miatt mint az #5 válaszoló.

31F

2013. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem, de leszarom mert, buli az élet!!! :D 26/F
2013. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nagyon nem.

Tegnap tudtam meg,hogy a "barátom" egy utolsó,szemét hímringyó,aki meg tetszik,és tényleg boldoggá tudna tenni,és helyrehozni érzelmileg,akivel kölcsönösen szeretjük Egymást,4 órányira lakik...

És nem egy barátnőmnek kellett megmondanom,hogy "bocsi,de a fiúk jobban vonzanak",szóval még Nekik is csaóldást kellett okoznom. :'(

2013. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, boldog vagyok szerelmi téren. (más téren nem, de nem ez volt a kérdés :D)

Azért, mert attól függetlenül, hogy vannak plusz kilóim mégis olyan párom van, akiért döglenek a nők (én is), de neki csak én létezek, és annyira szeretem és ő is engem, testileg-lelkileg minden tökéletes köztünk már 1 éve.


19/L

2013. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem vagyok boldog soha nem is voltam az :) Igaz soha nem volt senkim, de jobb a magány. Viszont nem emiatt van :) 19/F
2013. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem. Van egy fiú, ő sokkal érettebb a koránál, én éretlenebb a sajátomnál, pont ezért nagyon jól kijövünk, de több mint hat év van köztünk, és ő még 18 éven alatti is. Szóval tabu.
2013. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!