Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tudom, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudom, hogy már sokszor kérdezték, de mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fiú, és 171 cm magas. Itt folyton azt olvsom, hogy nagy általánosságban a magas, vékony srácok tetszenek nektek. Én alacsony vagyok, de valamennyire izmos. Ha vékony lennék, ami persze milyen már: alacsony+vékony, akkor az lenne nagyobb baj, vagy az, ha full izom lennék,? Mert itt sokan viszolyognak az izmos hímektől. Ez csak egy feltevés, természetesen edzek tovább, és nincs önértékelési problémám. Szóval: aki alacsony és vékony, az a jó, vagy ha alacsony, akkor méginkább kárpótolja edzéssel? Köszi az egyértelműsítést!

2013. aug. 3. 21:57
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Én mióta vagyok mackós? XD
2013. aug. 20. 23:35
 32/42 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki milyen magas lesz, genetikai adottság. Nem a sport miatt nősz vagy nem nősz. (De hülyén néz ki leírva, hogy "nősz".) Na szóval a sport még inkább jó irányba mozdítja a testi fejlődést, de alacsonyabb biztos nem lettél emiatt. 171 centi tényleg nem túl magas, de hidd el, ez nem számít, ha valaki megismer. Én 6 éve vagyok a barátommal, ő 174 cm, én 165. Amikor megismertem nekem is a 180+ fiúk tetszettek és azt gondoltam, hogy túl alacsony. Aztán megismertem, megszerettem. Már eszembe se jut ilyen hülyeségen gondolkozni :D A baráti körében is ő a legalacsonyabb a többiek mindenki 185 körül van de imádják mert nagyon jó ember, jófej és szereti mindenki aki ismeri. Ja előttem is volt pár barátnője/hódítása :) Szóval hidd el, hogy normális lányoknál nem számít ez. Ja! A baráti körében a szinte senki másnak nincs barátnője, pedig elvileg ők a szép magas fiúk, aztán mégse kellenek senkinek. Fogadok, ha mi szétmennénk rögtön lecsapnának rá a lányok mert olyan ari :) Na egy szó mint száz, nem vagy alacsony és edz nyugodtan de ne legyél túl tömör mert akkor olyan "köpcös" kinézeted lesz (na ezt a szót se használtam még, jó béna szó) és az alacsonynak mutat. Fel a fejjel! :) L23
2013. aug. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
:) pont ma jutott eszembe...hogy az alváshiány miatt is megállhat az ember növése...és sajnos alig alszom...mert nem tudok. Így magamnak intéztem el, hogy ekkora vagyok -_-"
2013. aug. 21. 08:20
 34/42 anonim ***** válasza:
32-es vagyok. Ne agyalj ilyen hülyeségeken, nem az alváshiánytól nem nősz. Egyszerűen ez van beléd kódolva. Te is írtad, hogy te vagy a legmagasabb a családban, akkor meg inkább szerencséd volt, hogy eddig nőttél :) Én elhiszem, hogy 16 évesen ez nagyon fontos neked, de próbálj meg ne ezen agyalni mert tényleg nincs értelme. Még mindig nőhetsz pár centit, ha meg nem, az se baj. Te így vagy jó ahogy vagy. Szerintem tuti tök normális lehetsz ami így a hozzászólásaidból leszűrhető, szóval lesz lány akinek bizton te tetszel. :)
2013. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Ezt látni..

Először és utoljára fogok ebben a témakörben válaszolni.

Azért regiztem,hogy itt is tovább tanulmányozhassam a frissülő számítógépes hardverekkel kapcsolatos tudományom.

Ma felnéztem ebbe a témakörbe és ezt kell látnom..

Tehát szerény történetem.:

Én 14éves voltam (150-160cm),mikor ugyanezt gondoltam.

Aztán elkezdtem edzeni,de nem azért,hogy másoknak bizonyítsak,hanem azért,hogy magamnak megfeleljek.

Lettek céljaim,iskolába szép eredmények. Nagyon igényes öltözködés,csipetnyi parfüm,elegáns haj és élénk megjelenés.

Kaptam a dicséreteket sorra.Bár barátnőm nem volt de nem is éreztem magam egyedül,éreztem magam annyinak mint a többi ember körülöttem.

Majd egy év elteltével éppen futni indultam,és ott futottam össze azzal a lánnyal aki még ma is a barátnőm.

Nemértem itt mért kérdezgetnek olyat,hogy "szerintetek tetszek-e neki?" stb. Ez látszik,látszania kell ha valóban így van.

Már 18éves vagyok,és nem is vagyok annyira alacsony a 185 Cm magasságommal(Későn érő típus vagyok),de a barátnőm megjegyezte ,örült volna ha kisebb maradok!

Fel a fejjel,bízom benne,hogy most segítettem.

Csaba

2013. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Utsó: igen, köszi, de én nem leszek ilyen lányok kedvence...csak azért nem fogom követni a ratyi mai "férfi" divatot, hogy így feleljek meg valakinek...az felszínesség...én nem vagyok igénytelen büdös kocka, de nem fogok hereszorító nadrágot meg v nyakú pólót hordani. :/
2013. aug. 21. 21:26
 37/42 anonim ***** válasza:

Csak légy önmagad és sugározd az élénkséget és az életet,ennyi!

#Utolsó voltam.

2013. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
De ezzel nem akarlak bántani...a mai divat vhogy nem fekszik nekem. És én nem nőhetek, mert a családban mindenki ekkora
2013. aug. 21. 21:29
 39/42 anonim ***** válasza:
De ez egyátalán nem baj,barátnőm is örült volna ha nem növök meg így..
2013. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam még olyan lányt, aki elfogad. Én elfogadom őket, de valahogy mindegyik próbál megváltoztatni, h nekik tetszek, vagy hogy nézne már ki egy bőgatyás srác mellett...sok a felszínes pitsa..aki meg nem az, azt én nem találom, mert otthon ültök ;)
2013. aug. 21. 21:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!