Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tudom, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudom, hogy már sokszor kérdezték, de mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fiú, és 171 cm magas. Itt folyton azt olvsom, hogy nagy általánosságban a magas, vékony srácok tetszenek nektek. Én alacsony vagyok, de valamennyire izmos. Ha vékony lennék, ami persze milyen már: alacsony+vékony, akkor az lenne nagyobb baj, vagy az, ha full izom lennék,? Mert itt sokan viszolyognak az izmos hímektől. Ez csak egy feltevés, természetesen edzek tovább, és nincs önértékelési problémám. Szóval: aki alacsony és vékony, az a jó, vagy ha alacsony, akkor méginkább kárpótolja edzéssel? Köszi az egyértelműsítést!

2013. aug. 3. 21:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz utolsó.

Nekem csak az a lényeg,hogy ne legyen nálam alacsonyabb de mivel én 163-cm vagyok így ezt nem nehéz túlszárnyalni.

Az meg nem tudom kinek jó ha a pasija még az ajtón se tud átmenni anélkül ,hogy beverné a fejét a keretbe..

16/l

2013. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
36%
Ilyenkor adok áldást, hogy 15 évesen 180+ vagyok xD
2013. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Lehet olvasgatni:


[link]

2013. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Utcsó: kösz, olvasom.
2013. aug. 3. 23:03
 15/42 A kérdező kommentje:
Nem vmi sok, de kösz!
2013. aug. 3. 23:05
 16/42 A kérdező kommentje:
Igazából ezzel a cikkel elkeserítettél.
2013. aug. 3. 23:07
 17/42 anonim ***** válasza:
Nem volt szándékomban.. de a youtube-on vannak durvább videók is. Nem értem ezt az egész magasság-fasizmust.. Miért kell nekik 20-30cm-el magasabb férfi.. A legjobb, ha nem foglalkozik az ember ezzel a témával. A belső tulajdonság fontosabb, és 1000X-er többet ér a magassarkú imádatuktól.
2013. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Ez a link elég hülyeség, nemtudom hogy ki hogyan van vele de én pl nemszeretem a magas lányokat ez meg azt írja hogy 173cm és 182 cm közötti lányokat szeretik a férfiak leginkább ez hülyeség. Amúgy 16 éves vagy, még nőhetsz.
2013. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a vékony srácokat. Vagyis ha olyan vékony a srác mint egy ropi. Egy fiú legyen erős, legyen rajta izom és érezzem úgy magam mellette, hogy meg tud védeni ha valami baj lenne.

Ha saját testsúllyal edzel ( pl. Fegyencedzés) az nagyon jó és hatásos! A barátom is ezzel a módszerrel edz és nagyon szép izmai lettek tőle. Persze idő kell hozzá.

Szerintem nem leszel izomagyú állat tőle, hanem szépen kidolgozott izmaid lesznek.

18/Lány

Ja, és szerintem nem vagy alacsony. (magán vélemény)

2013. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^ bár a családban kb. én vagyok a legmagasabb, tehát nem nagyon fogok nőni. Plusz a sportom miatt (harcművészet) nagyon sokat nyújtok, és nemtom ezért-e, de amióta csinálom, nem sokat nőttem. Míg aki nem sportol enny idősen, azon észre vettem, hogy gyorsan nő.
2013. aug. 4. 08:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!