Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tudom, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudom, hogy már sokszor kérdezték, de mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fiú, és 171 cm magas. Itt folyton azt olvsom, hogy nagy általánosságban a magas, vékony srácok tetszenek nektek. Én alacsony vagyok, de valamennyire izmos. Ha vékony lennék, ami persze milyen már: alacsony+vékony, akkor az lenne nagyobb baj, vagy az, ha full izom lennék,? Mert itt sokan viszolyognak az izmos hímektől. Ez csak egy feltevés, természetesen edzek tovább, és nincs önértékelési problémám. Szóval: aki alacsony és vékony, az a jó, vagy ha alacsony, akkor méginkább kárpótolja edzéssel? Köszi az egyértelműsítést!

2013. aug. 3. 21:57
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Inkább legyél ilyen mint egy colos ropi gyerek akinek ha nekimennek eltörik mint egy ropi...
2013. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
XD
2013. aug. 4. 12:01
 23/42 anonim válasza:

Ennyi hülyeséget írni ...

Valóban van olyan aki a nagyon magas pasikat kedveli de istenem , nem mindenkinek egy az ízlése . És hogy a kérdésre is válaszoljak : nekem pl mindegy ,hogy vékony egy fiú vagy izmos csak azért legyen már nálam erősebb , na meg ne legyen szteroidos felhő testű :') . Szerintem találd meg az arany középutat , ne legyél vézna ha neked az nem tetszik, de ne legyél túl izmos se , ha nagyon izmos leszel attól még alacsonyabbnak is tűnhetsz .

És szerintem nem is vagy alacsony , legalábbis hozzám képest nem :) 15/l 162cm

2013. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Én 19 éves fiúként vagyok 163 cm.Még is láttam pár lányon hogy egyértelműen bejövök nekik.Csak nem mertem kedvezményezni.A te 171 centid jobb az én 163-nál..Én ilyen kicsin se vagyok elkeseredve megszoktam..Ezen nem tudok változtatni..Meg én egy olyan lányt szeretnék aki velem egy magas.Vagy picit alacsonyabb
2013. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
^^ már nem vagyok elkeseredve...igaz, újramértem, és épp csak 170 vagyok, de legalább ma is edzettem. Ja és ha túl izmos leszek, mégjobban kárpótlom a magasságot :) (remélem)
2013. aug. 4. 17:38
 26/42 anonim ***** válasza:
a lányok nem a pénzedér meg a magasságodér hanem a szivedért fognak szeretni jó a magasság meg az izom is befojás de nem nagy.
2013. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
De a külső, megfog, a belső megtart. Tehát a szívem megismeréséhez meg kell fognom őket :D
2013. aug. 13. 23:03
 28/42 anonim ***** válasza:

Szerezz sok pénzt,aztán tudasd velük,hogy tele vagy pénzel.

Meglásd már is lesz barátnőd..

Hiába erőlködsz,ha alacsony vagy az edzéssel.. :D

Mellesleg nem is vagy alacsony.

2013. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
ízlések és pofonok-ahogy szokták mondani. vannak csajok akiknek a nagyon magas,kosaras srácok tetszenek,de olyanok is vannak,akik a 'mackós',alacsonyabb fiúkat szeretik,akikhez úgy...jó odabújni.:) ne is hagyd,hogy bárki elvegye az önbizalmad,mert így is meg fogod találni azt,akire szükséged van. egyébként a kérdésedre válaszolva szerintem az izmok ígyis-úgyis férfiasabbá tesznek,bármilyen magas is vagy. csak nehogy átess a ló túloldalára,mert ha túlzásba viszed,az már inkább visszataszító lesz mint vonzó. 16L
2013. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Túlzásba csak mesterséges szerekkel lehet vinni! Amúgy ma ujra találkoztam a haverokkal, és még mindig a legkisebb vagyok. Észre sem vesznek lassan. De azt nem értem, hiába vagyok ápolt, és sportos, azért arcra sem rossz, egyszerűen selejt vagyok. Ma pl egy lány kifejtette, h ő nem akar senkitől se kapcsolatot. Ilyet is csak én fogok ki! Mindig ez van -_-
2013. aug. 20. 23:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!