Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkal több a jó testű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal több a jó testű férfi mint a nő, mégis mi szenvedünk a pártalálással, miért?

Figyelt kérdés

Arányaiban sokkal több férfi edz, ezáltal sportosabb, kidolgozottabb a teste, mint a nőké. Ennek pont fordítva kellene lenni, a nők el vannak lustulva, az ő dolguk lenne szépnek lenni. Erre azt látja az ember, hogy akik tesznek magukért, azok nem tudnak érvényesülni.

Miért fordult meg a világ? Miért ilyen igazságtalan az élet?


2013. aug. 11. 18:27
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Biztos az is lehet, hogy sok nő nem bízik abban, hogy a TÉNYLEG jobb férfit képes lesz megtartani.

Csakhogy néha jobb férfinek hiszi magát az is, aki valójában csak kigyúrt. Az önmagában nem jelent sokat.

Arra kell figyelni, hogy ne legyen tölgyfa derék meg akkora kar, hogy vastagabb a csaj derekánál. :/

2013. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Futó alkat, focista alkat, sportos, inkább vékony, fürge, hozzá helyes arc meg valami vonzó frizura, ennyi amire bukik a többség.
2013. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
ha a nő erőlteti a kapcsolatot majd leépítené az izmot, akkor valami lehet ebben. Az is fáj nekik, hogy több jutna rájuk ha nem költené el az ember ételre. :D
2013. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Hát én sosem izgultam azon, hogy nem tudok megtartani egy férfit. Ha kudarcba fulladt a kapcsolat, akkor sem annak tudtam be, hogy ÉN nem tudom megtartani ŐT. Főleg, hogy volt több olyan eset is, hogy nem én rontottam el.


Amúgy sem kellene általánosítani. Nő vagyok, mégsem vagyok irigy. Jah, és nem osztogatom szintekre az embereket, és nem méregetem őket magamhoz.

2013. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

33 Ezt nem értem, az egész mondatot. Amelyik nő létére erőlteti az tényleg gyanús. :D

Nő létükre tényleg csak önbizalomhiányosak futnak a másik után.

2013. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Csomó nő erőltette már a kapcsolatot. Volt amelyik évekig zaklatott. Egyszerűen csak meg akarnak kapni. Ez teljesen normális.
2013. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Nem az, akkor valószínűleg sok arrafelé az önbizalomhiányos nő, plusz te tényleg jól nézhetsz ki. Ennek a kettőnek az ötvözete kell hozzá kb., hogy egy nő rányomuljon egy férfira, amúgy nem igen teszik, sőt eléggé válogatnak.


De akkor nem értem a kérdést. :D

2013. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Ja bocs nem te vagy a kérdező látom!
2013. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Egyébként nem csak az önbizalomhiány miatt csinálhatják. A nők háziasítani akarják a férfiakat. Lehet, hogy azért tetszik meg nekik, mert izgalmas, sportos, sokat ad magára, edz, de ha együttélést, családot terveznek, elvárják a nagyobb fokú önzetlenséget a férfitól.

Sok nő panaszkodik arra, hogy már van 1-2 gyerek, ők egyedül güriznek, dolgoznak, vezetik a háztartást de a férjük még mindig csak magára költ, edzések, drága felszerelések. Jó ezek inkább a középkorúak.

2013. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Egyiket sem vettem el. :D
2013. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!