Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak akik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak akik úgy kezelik a nőket, hogy aztán a nő elkurvul, már kifordul önmagából és az addigi erkölcsi nézetein is áttapos?

Figyelt kérdés

Mikor valaki érzelmileg sokat akar adni ,de az a másiknak nem kell és még alázza is ,nevetség tárgyává teszi , akkor az a személy elvesztheti az addigi erkölcsös énjét és már nem igazán tud hinni a férfiak szavaiban és az őszinte érzésekben és inkább csak küzd a másik nem képviselőivel ?


Persze ugyanez férfiakkal is megtörténik , akiknek olyan tapasztalatuk volt ami rossz irányban befolyásolta őket és már nem úgy viselkednek mint azelőtt .



2013. aug. 13. 10:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igazából én nem lettem erkölcstelen ,de az a személy hatására sértett ,frusztrált lettem ,megundorodtam valahogy a hozzáállásom a kapcsolatokohoz nem lett túl egészséges . Rájöttem,hogy nem lettem egy ringyó miatta és nem is szexelek érzelmek nélkül , nem adom oda magam akárkinek . Csak mikor egy lány naívan áll egy kapcsolathoz és állandóan csak adni szeretne ,de az nem kell vagy nem elég jó meg ilyenek és plusz sokszor kerül nagyon megalázó szituációba a naivitása miatt és indirek módon meg direk bántják és megalázzák ,akkor az ember elgondolkodik ,hogy akkor igen is olyan lesz , egy erkölvstelen rongy ,mert amilyen most az láthatólag nem jó .


Nagyon belebonyolódtam , lényeg ami lényeg mikor valaki látja és érzi ,hogy nagyon nem jó neki az a helyzet amiben van akkor inkább lépjen és ne legyen egy számára romboló hatású kapcsolatban ,mert később kinyilik a szeme és tisztábban látja a volt szituációt és reálissan meg tudja ítélni hogy az mennyire is rossz volt a számára .


Nem kell eltűrni és elviselni mindenféle dolgot , legyen az emberben tartás és mikor látja hogy nem megfelelően bánnak vele akkor hagyja az egészet és lépjen ki .

2013. aug. 16. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!