Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem érdeklek senkit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonime kérdése:

Mért nem érdeklek senkit? Fiúk várom a válaszokat!

Figyelt kérdés
Inteligens,átlagos arcú modell alkatú kedves lány vagyok.Persze nem vagyok hibátlan de egyszerűen nem értem hogy a fiúk mért járnak előbb egy magamutogató buta kis csitrivel mint valakivel aki egyszerúen csak nem sorozat gyártott!

2013. aug. 16. 23:11
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Képet én szívesen elfogadnék!
2013. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy neked egy jóképű pasi kell, és persze belül is tökéletes. És lehet a belsőből lejjebb adnál, de a külsőből nem.

Azért van ez így.

2013. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet akkor a külsődről tudok mondani véleményt. Így kép nélkül nehéz lenne.
2013. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kép mondom ide is jöhet privibe :D
2013. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz, ha gondolod küldj egyet.
2013. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy 14-15 éves.
2013. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
15 vagyok és nem akartam nagyképűnek látszani csak néha nem tudom mi tetszik nektek fiúk a hülye plázacicákon és ezért csak jó tulajdonságokat mondtam!Képet most nem tudok felrakni mert nem saját gépről vagyok fent!
2013. aug. 16. 23:30
 18/24 anonim ***** válasza:
Én nem annyira csípem a plzacicákat. Nekem a természetes lányok jobbak. Majd szólj ha gépnél vagy. :D
2013. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon ha vki azt mondja magáról, hogy szép, azt egyszerre lenagyképűzik. Most hazudjon? El kell mondania magáról hogy szép, mert az a róla alkotott képben szerepet játszik
2013. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem akartál nagyképűnek látszani, de mégis sikerült.

Kedves, intelligens, modell alkatú vagy, és mindenki más csak h*lyeribi. Bocs, de ez a hozzáállás kimeríti a nagyképűség fogalmát. Talán lehet, hogy azokba a szerinted sorozatgyártott csitrikbe több empátia és kedvesség szorult, mint beléd? Vagy talán mert a pasik döntő többsége nem szereti, ha egy lány el van szállva magától?

2013. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!