Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem érdeklek senkit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonime kérdése:

Mért nem érdeklek senkit? Fiúk várom a válaszokat!

Figyelt kérdés
Inteligens,átlagos arcú modell alkatú kedves lány vagyok.Persze nem vagyok hibátlan de egyszerűen nem értem hogy a fiúk mért járnak előbb egy magamutogató buta kis csitrivel mint valakivel aki egyszerúen csak nem sorozat gyártott!

2013. aug. 16. 23:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#19: nem ez a gond. Hanem az "én hű de fаsza vagyok, midnenki más meg senki" hozzáállás. Igen, ezt hívják nagyképűségnek.
2013. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Holnap veszek ötös lottót.Remélem azt is így eltalálom!:D
2013. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
de én egy szóval sem mondtam hogy mindenki más senki!Csak annyit hogy sokat körülöttem mindenkivel gonoszak de azért mindent megkapnak.Nem akarok senkit se le hülyézni de gondolom mindenki ismer a saját környezetében ilyeneket.És a plázacica kifejezés sem azokra szól akik szeretnek vásárolgatni ez inkább csak egy szleng amit a gonosz hülye libákra használnak.
2013. aug. 17. 00:06
 24/24 anonim válasza:
Kis lányom te egoista vagy. szerinted egy 15-20éves fiúnak min járhat az esze?
2013. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!