Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet felejteni teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni teljesen az első szerelmet?

Figyelt kérdés

A legrosszabb hogy egyoldalú volt, de akárhányszor lett volna más párkapcsolatra lehetőségem, mindig visszaléptem, mert bűntudatom volt hogy még mindig az a srác jár a fejemben, és nem az akivel éppen vagyok.

A másik gond, hogy lelkileg ugyan nem jutottam túl rajta, viszont a testi felére meg érzem hogy szükségem volna... most lenne egy másik fiú aki szimpatikus, és talán (és ezen azért hangsúly van) örülne nekem, de rohadt félénk, őt viszont szintén nem akarom kihasználni... :\ és persze a "talán" miatt benne van a pakliban hogy visszautasít még ő is, akkor meg tényleg lehúzhatom magam a retyón :D

Mit tennétek a helyemben? nektek ilyesmi miatt nem volt bűntudatotok?


L/21



2013. aug. 24. 20:50
1 2
 11/14 haemorgen ***** válasza:
Szerintem nem lehet teljesen elfelejteni, de együtt lehet vele élni. Van néhány dolog, ami ilyen.
2013. aug. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Az, hogy tulleptem, eros tulzas. Most probalkozok ezzel, aztan vagy sikerul a masodik ember segitsegevel tullepnem az elson, vagy tonkreteszem magamat is es megbantok egy masik embert is. A nos pasival nincs jovom, ertelmetlen lenne vele maradni es nehany egyutt toltott szep pillanatert kar lenne tonkrevagnom magam, ezert muszaj eselyt adnom magamnak a masik emberrel. Nem erzem ugy, hogy becsapom, mert megem is torekszem tullepni rajta, csak kozbe rossz erzesem van, hogy erzelmileg meg nem vagyok elszakadva a dologtol, az egyik ingem ujjat odakotoztem a multbeli dolgokhoz, ahogy az egyik elottem szolo mondta.
2013. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehet elfelejteni. De tovább lehet lépni és idővel megérteni, hogy mindennek úgy kellett történnie, ahogy történt. Az én első nagy szerelmem is egyoldalú volt, ráadásul ő a mai napig az életem része, mivel egy baráti társasághoz tartozunk.

Volt közben egy fiú, aki komolyan érdeklődött irántam, de pont azért nem mondtam igent, mert én sem tartottam tisztességesnek, hogy vele legyek, ha más van a szívemben. Inkább külföldre menekültem. Aztán amikor visszajöttem (mert az élet úgy alakította, hogy haza kelljen jönnöm), az első ember akivel találkoztam, az a srác volt, akit kikosaraztam. A mai napig emlékszem arra a pillanatra amikor megpillantottam és az érzésre is, amit akkor éreztem. Két félszeg hónap telt el az első csókig, ami idő alatt többször találkoztunk, néha órákig beszélgettünk, de egyikünk sem lépett semmit. (Én azért nem, mert a másik srác még ott volt a szívemben, ő pedig valószínűleg félt az újabb kikosarazástól.)

Azóta eltelt 7 év, és merem állítani, hogy nálunk boldogabb családot ritkán látok. :)


Nagy igazság van abban, hogy "Az életet csak visszafelé lehet megérteni, de csak előrefelé lehet élni."

Épp két hete egy csajos estén beszélgettünk a barátnőimmel, hogy mennyire egyértelmű volt annak idején, hogy nekem Gábor (így hívják a kikosarazott fiút, aki már a férjem) mellett lenne a helyem, csak én nem láttam a fától az erdőt.


A másik srác (az első szerelmem)? Nos, ő volt a férjem esküvői tanúja, a mai napig jó barátok.

Én pedig,- aki 22 évesen még azt gondoltam, hogy örökké egy reménytelen szerelem miatt fogok kínlódni-, 30 évesen elmondhatom, hogy többet kaptam az élettől, mint amiről valaha álmodni mertem. :)

2013. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)


Kedves utolsó: nagyon hasonló helyzetben vagyok, és nekem is a külföldre szökés jár a fejemben, mert én is azért nem tudom kikerülni hogy összefussak vele, mert egy egyetemre járunk... remélem az én történetem is hasonlóan végződik majd mint a tiétek, sok boldogságot nektek! Drukkolok a többi válaszolónak is! :)

2013. aug. 25. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!