Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány felszínes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány felszínes?

Figyelt kérdés

Még mielőtt rám támadnátok: ez egy kérdés, nem kijelentés. És igen, én magam egy felszínes hím vagyok.

Azt szeretném megtudni, hogy van-e olyan szép lány, akit nem zavar, ha a fiú csak átlagos kinézetű, de a személyisége némileg kárpótol, tehát vicces és okos.


2013. szept. 3. 16:53
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
36%

#8 Nem irónia volt, sajnos tényleg ez a valóság.

#10 Soha senki nem bizonyította igaz érvekkel és bizonyíthatóan valós példákkal.

2013. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Esetleg egy vak lányt keress. Ők nem annyira felszínesek szerintem.

Én speciel még nem találkoztam olyan lánnyal akinek nem a külsőség volt a legelső és legeslegfontosabb.

2013. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
51%
Azért azt kijelenti, hogy minden lány felszínes:D. Van jópár, de a nagy részük nem az. A kérdésed második része: Igen, vannak ilyen szép lányok, rengeteg ilyen van.
2013. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
51%
11-es: És amit Te állítasz, az bizonyítva van?
2013. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Nincs bizonyítva, ahogyan az se, h a jeti nem létezik, mégse látta még soha senki. Ezért amíg nem találkozom vele, addig nem hiszek benne, ahogy a nem felszínes lányokban sem.
2013. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
51%
:D Röhejes vagy:D
2013. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Ha az én külsőmmel próbálnál csajozni, rájönnél, h ebben semmi röhejes nincs, sajnos minden lány ilyen felszínes.
2013. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdekel senkit a külsőd, de ha nekem ilyen széjjel rohadt belsőm lenne, már rég felkötöttem volna magam:D
2013. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Biztos sokat tudsz a belsőmről pár hozzászólás alapján :) Az meg viccnek is rossz, h senkit nem érdekel a külsőm.
2013. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan mesélték neked a saját, vagy az ismerősük esetét, amikor a csúnya pasinak gyönyörű barátnője volt. De oké, nem ismered őket, nem hiszed el, rendben. Viszont ez a jelenség megfigyelhető a híres emberek körében is, ahol aztán tényleg nem lehet a pénzre fogni, hisz csilliárdokat keres mindkét fél. Néhány példa: Marilyn Monroe & Arthur Miller, Beyonce & Jay-Z, Kate Moss & Pete Doherty

Rájuk igazán nem mondhatod, hogy nem bizonyított a kapcsolatuk.

Bár gondolom ezt is mindjárt vhogy meg fogod cáfolni. :)

2013. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!