Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány felszínes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány felszínes?

Figyelt kérdés

Még mielőtt rám támadnátok: ez egy kérdés, nem kijelentés. És igen, én magam egy felszínes hím vagyok.

Azt szeretném megtudni, hogy van-e olyan szép lány, akit nem zavar, ha a fiú csak átlagos kinézetű, de a személyisége némileg kárpótol, tehát vicces és okos.


2013. szept. 3. 16:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Írd le priviben hogy hol laksz és mutatok. :)
2013. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy logikus érvek után sírt a szád, most eléggé süket vagy rájuk.
2013. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

#31 Nem írom le, mert nem szeretnék ismerősbe futni.

#32 Hol látsz te itt logikus érveket? Már ha ez nekem szólt.

2013. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
A létezésünkhöz szükséges biológiai ösztönök vizsgálatánál aligha van elfogulatlanabb és logikusabb módja a tévképzeteid eloszlatásának, azt hiszem.
2013. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

A biológiai ösztönök vizsgálata pont engem igazol. A nők azt a férfit keresik, aki meg tudja őket védeni, és egészséges, erős utódokat tud nekik nemzeni. Az ilyen férfi maga is egészséges, és ez látszik a külsején, magyarul jól néz ki.

Persze manapság már ehhez hozzájön az is, h a barátnőkkel versenyeznek, kinek van jóképűbb pasija.

2013. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Amúgy neked barátaid vannak? Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen pesszimista ember mellett meg lehetne maradni épp ésszel.


Meg ez a makacsság... Tipikusan az az ember vagy, aki ha a fejébe veszi hogy az ég rózsaszín, azt ember nem győzi meg róla hogy kék.

És ne, ne forgasd ki a szavamat, ez csak egy eltúlzott példa volt.

2013. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Igen, vannak barátaim, mivel a környezetemben általában jó fejnek ismernek, csak éppen a külsőmtől undorodnak. Ja és lány barátaim is vannak, ehhez mit szóltok?

Amúgy (ha ez nem számít kiforgatásnak) ha azt látnám nap mint nap a saját szememmel, h rózsaszín az ég, akkor azt se hinném el akárkinek, h kék.

2013. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
De jó, hogy 55%-os vs. mindenki topikba ment át a kérdésem... Az eredeti felvetéssel nem lehetne egy kicsit foglalkozni?
2013. szept. 3. 21:27
 39/40 anonim ***** válasza:

Az előnyös gének továbböröklődésére szándékosan nem hivatkoztam, mindenesetre a meghitt fészek megóvásához sok köze nincs. Másrészt azt sem állította senki, hogy a megjelenésnek semmi szerepe a párválasztásban, egyszerűen arról van szó, hogy ennyinél nem áll meg a dolog. A szabályos fogsor nem tesz bátrabbá vagy eltökéltebbé. Viszont ha már itt tartunk, a férfinak legalább annyira felszínesnek kell lennie, mint a nőnek, ez a te levezetésedből következik. Egészséges, leszármazottaknak jó tulajdonságokat biztosító és őket kihordani képes asszony -> széles csípő, nagy mellek, esztétikus összkép.

Azért lehet hosszúéletű a rendszer, mert az esetek többségében az anyának/apának alkalmas egyének szaporodnak tovább. Ha szerinted ez a titulus kiérdemelhető puszta külsőségekkel, nem tudom, melyik bolygóról származol.

2013. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
A nők sokkal inkább ösztönlények, mint a férfiak. Ők az ösztöneik alapján kizárólag a jóképű férfiakhoz képesek vonzódni, bennük látják az egészséges utódok lehetőségét, a magasság pedig a biztonságot jelképezi számukra. A férfiaknak is számít a külső, hogyne számítana. Mi viszont gondolkodunk is párválasztáskor, és nem jövünk össze olyannal, aki úgyis minden héten mással kefél félre, v akivel nem lehet két értelmes mondatot váltani. A nőknek ez nem számít, ők simán megbocsátják ezeket, csak nézz ki jól.
2013. szept. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!