Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem levenni a pólómat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem levenni a pólómat a barátom előtt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Háromszor műtöttek szívvel és van egy 15 centis heg a mellkasomon. 8 éve volt az utolsó műtét,de semmit sem halványodott :( Strandra se szeretek nyáron menni mert mindenki megbámul engem és ez olyan rossz érzés... A barátom állandóan megakarja fogni a mellemet de én nem engedem neki és ez miatt sokszor "megsértődik"... :( Szeretkezés közben is csak alulról vetkőzök le mert felül mindig van rajtam póló. Barátomnak már elmondtam,hogy miért nem szeretek levetkőzni előtte és azt mondja,hogy őt ez egyáltalán nem zavarná. De valami miatt mégsem akarom,hogy lássa mert nagyon nagy a heg és gusztustalan :'(

2013. szept. 7. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mutasd meg neki mert ez a sok gátlás ki fog hatni a következő éveitekre is! Amúgy ha nagyon zavar akkor szerintem tetováltass oda valamit. Elég sok lányon látni a neten is hogy a nagy anyajegyére egy űrhajót tetováltatott. Neked is biztosan ki lehetne valamit találni!
2013. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ha ennyire zavar kend le alapozóval.


különben meg nagy szám :D

2013. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hülye oldalról közelítem meg a dolgot, de ilyenkor nincs plasztikai sebész, akinek tb. által szépen meg kellene csinálni a munkáját?

Egyébként, tényleg bizalom kérdése a dolog a barátoddal szemben.

2013. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vedd le nyugodtan, hidd el Te leszel neki a legszebb!
2013. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszotokat! :)

Kaptam egy kis önbizalmat.

Tetoválást nem hinném,hogy engednék a szüleim...

Alapozó meg azért nem jó mert túl nagy a seb és ha ráraknék egy kiló alapozót még akkor is látszana :(

Megszeretném majd plasztikázni de még lehet kell műteni engem pár év múlva és majd az utolsó műtétemen szeretném megplasztikázni :)

2013. szept. 7. 18:03
 16/18 anonim ***** válasza:

Tetoválás alatt ilyesmire gondoltam: [link]


Jó tudom te lány vagy szóval nem jedit fogsz tetováltatni, de egy lepkét is el tudok képzelni rajta. A heg lenne a közepe. Vagy egy virágot a heg lenne a szára.

2013. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az ötlet maga jó..De a szüleim nem engednék meg,hogy bármit is magamra tetováltassak :/ Sokszor nagyon kislányként kezelnek és még a piercinget se engedték nekem..
2013. szept. 8. 02:20
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát nem is kell egy lánynak se tetoválás, se piercing.
2013. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!