Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lettem szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem szerintetek megtartsam?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, mindig is vigyáztunk, de egyik alkalommal a barátommal berugtunk, nem használtunk gumit és egyből meglett a "baj". A döntés rámhárult, hogy megtartsam-e vagy sem. A szüleim minden esetben támogatnak. De tanácstalan vagyok.
2013. szept. 7. 14:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én nem tartanám meg.

18 évesen nincs biztos egzisztenciád szerintem,nem tudhatod,hogy mi lesz a jövőben és biztos fognak-e tudni támogatni.

És akkor már ott fogsz tartani,hogy a gyereknek se,meg neked se lesz jó.

2013. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én megtartanám :) írtad,hogy otthon a szüleid támogatnak,ez már egy pozitív dolog.egyértelmű,hogy akadnának nehézségek,de ha 10 év múlva,megint babát várnál,szerintem gondolnál rá,hogy neked már lehetett volna egy...
2013. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha nem éhezne, akkor tartsd meg!
2013. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

11/13-as, ez fájt...

"nem tudhatod,hogy mi lesz a jövőben"

Orbán Viktor sem tudhatja, mi lesz a jövőben, lehet, holnap elüti egy traktor, a háza leég, és hiába az egzisztencia, mi lesz a gyerekeivel?

(Durva példa volt, de a lényeg szerintem átjön.)

2013. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem tartanám meg.

18 évesen az ember még túl fiatal. A szüleid támogatnak. Meddig?

Nem a szüleidnek szülsz, hanem magadnak és annak a szerencsétlen pasinak aki nem húzott gumit. Ha megszülöd, akkor 5 ember életét fogod megváltoztatni. A szüleidét, a barátodét, a tiédet és a gyerekéért is Te felelsz.


És jöhetnek itta hívők, meg az abortusz ellenesek, hogy azt a gyereket isten küldte, ne olts ki egy életet. Szerintem ez csak egy fejbekólintós lehetőség, hogy vedd már komolyan az életet és dönts. Az abortusz is lehetőség.


Csonka családban nem jó felnőni. Családot akarsz, vagy gyereket? Mert egy párkapcsolat 18 évesen nagyon képlékeny még.

2013. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!