Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokjak hozzá, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokjak hozzá, hogy nekem csak csúnyább, esetleg átlagos lányok jutnak?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, neten ismerkedem, mert élőben leblokkolok, ha ismeretlen lányokkal kell beszélnem. Viszonylag sok csajt össze tudok szedni (akár szex akár kapcsolat), de csak csúnyákat (súlyos szépséghibás) vagy néha átlagosakat. Még egyszer sem volt olyan, hogy nekem tetsző csajjal voltam. Szokjak hozzá, hogy nekem csak ez jut?

2013. szept. 12. 11:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát, eddig nem maradtál punci nélkül. Válogatós pénisznek pedig kutyában a helye. ;)


Amúgy te átlagon felülinek képzeled magad, már bocs?!

2013. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Te hogy képzeled magad? Átlag felettinek? Nem? Akkor ne sírjon a szád...
2013. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hányszor látni csúnyácska férfit szép nővel? Vagy jóképű srácot kövér lánnyal? Annyira sablonos a gondolkodásmódotok.

Hé, Tony, akarom mondani, Blair: a nők is ugyanezt csinálják.

2013. szept. 12. 14:23
 14/21 anonim ***** válasza:

"Hé, Tony, akarom mondani, Blair: a nők is ugyanezt csinálják."


Nincs közöm Tony Blair-hez :D (Blair --> sorozatszereplő név)

Amúgy igen ezt elismerem, hogy a nők közt is van ilyen...csak sosem értettem hogy mire jó ez, az általánosításokról nem is beszélve...Elég érzékeny vagyok ilyen téren, mert én a "kivételek" táborát erősítem és ezért is esik rosszul...

2013. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%

12:37-nek van igaza, kapta a zöld kezet!

Cseppet érdekes dolog ez, ha egy nő válogat és küld el minden pasit a halál fszára, az A-OK, de ha egy pasas van olyan igényes, hogy jól kinéző lányt szeretne, akkor fúj, monnyonle? :DDD

Na ennyit az egyenjogúságról :D

2013. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én is a kivételek táborát erősítettem, mert ilyen kis naiv voltam, hogy belső értékek, stb, csak aztán kiderült egy s más arról a lányról, akiben hittem. Ez megváltoztatott.
2013. szept. 12. 15:12
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát 1 db lány miatt tényleg érdemes változni.
2013. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem mintha tudatos lett volna a váltás.
2013. szept. 12. 15:27
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

egyet értek Blair_90-el.


Amúgy meg "Hányszor látni csúnyácska férfit szép nővel? Vagy jóképű srácot kövér lánnyal? "


Rengetegszer láttam. Tényleg. Ma is, ha min. 5 ilyen párt nem láttam, akkor egyest sem...


És a hozzáállásod elég gáz, és sértő is, főleg ha az adott lány megtudja, hogy csak jobb híján kellett neked.


"24 éves férfi vagyok, neten ismerkedem, mert élőben leblokkolok, ha ismeretlen lányokkal kell beszélnem."--->ebben van a hiba, ha nem tudsz férfi lenni, és kinyitni a szád a való világban (nem a neten xy felhasználónév v. e-mail cím mögé bújva), akkor benned van a hiba, és meg is érdemled, amit kapsz. Ha nem tetszik egy lány akkor NE járj vele, ennyi...

2013. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha neten ismerkedsz akkor meg is érdemled. Neten csak az ilyen hozzád hasonlóan szerencsétlen csajok ismerkednek. Mégis mi a lóf...szt vártál? Hogy majd a fullos nők a gép előtt várják hogy te írj nekik??
2013. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!