Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják olyan nagy dolognak a szerelmet?

Figyelt kérdés
Jajj, így szeretem úgy szeretem, soha sem akarom elveszíteni. Közben meg, ha más lett volna ott, akkor őt szereti meg vagy a harmadikat, meg kitudja melyiket. Nem nagy valami, miért kezelik ezt sokan olyan hűdenagy dologként?
2013. szept. 24. 15:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem tudod, akkor te még nem voltál szerelmes.
2013. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
67%
Mert az idióta filmek, meg a nyálas zenék irreális képet festenek a szerelemről.
2013. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

nem tudom, én ha szeretek valakit az sajnos évekre szól és sajnos mellette egy pasiban se látom a férfit...

én borzasztó nehezen teszem túl magam rajta

2013. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
faszsâg az egèsz
2013. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Nem is voltam szerelmes, de épp azért írtam, hogy sokan túlmisztifikálják a dolgot. Mintha megtalálta volna élete párját, közben meg pár hónappal vagy évvel később más iránt érez ugyanúgy. Nem egy nagy szám.
2013. szept. 24. 15:53
 6/42 anonim ***** válasza:
77%

jajj ne fogjunk már mindent a filmekre, zenékre meg a médiára!

azért nagy dolog, mert jó dolog. a szerelemben nincs 3.

2013. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Az elsővel és à másodikkal értek eggyet!Majd ha szerelmesleszel megtudod mert nagyon úgy tűnik hogy még nem voltál!
2013. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már. :D Ha olyan nagy dolog lenne, akkor életedben egyszer lennél szerelmes és csak egy emberbe.
2013. szept. 24. 15:56
 9/42 anonim ***** válasza:
Valaki meg tudja mondani, hogy mivel egyenlő a szerelem mínusz a szexuális vágy?
2013. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
# 9 szeretet?
2013. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!