Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják olyan nagy dolognak a szerelmet?

Figyelt kérdés
Jajj, így szeretem úgy szeretem, soha sem akarom elveszíteni. Közben meg, ha más lett volna ott, akkor őt szereti meg vagy a harmadikat, meg kitudja melyiket. Nem nagy valami, miért kezelik ezt sokan olyan hűdenagy dologként?
2013. szept. 24. 15:50
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
De az a lényeg, hogy mindig változik ez az érzés az emberben, egyszer ez iránt, másszor az iránt érzed UGYANAZT. Akkor miért is olyan különleges dolog, ha jóformán bárkiről így vélekedhetsz?
2013. szept. 24. 16:56
 32/42 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem bárkiről vélekedsz így. Igen, változik, tehát lehetsz egymás után több emberbe szerelmes, mert az szerelem elmúlik, de az messze nem igaz, hogy bárkibe bele lehet szeretni. Az meg, hogy kit kíván meg szexuálisan az ember csak attól függ, mennyire "kanos", pár hétnyi szexelvonás után már olyat is megdugnál aki messze van az ideálodtól. Ettől még beleszeretni nem fogsz.
2013. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem dugok meg akárkit, legyek akármennyire kanos. Szóval értelme nincs a szerelem dolgot túlértékelni, mert te mondtad, hogy több emberbe is lehet "szerelmesnek lenni". Ha elmúlik, akkor meg főleg nem nagy cucc.
2013. szept. 24. 17:02
 34/42 anonim ***** válasza:
Attól mert elmúlik nem nagy dolog? Te milyen életet élsz? Mondjuk elutazol Hawaii-ra, az is elmúlik, nem volt nagy dolog? :) Miért akarod ilyen görcsösen megmagyarázni, hogy a szerelem az semmiség? Nyilván azért nem ez a többség véleménye, mert ők már átélték és tudják, hogy mi vele a helyzet. És az se véletlen, hogy a szerelem inspirálja az embereket, vagy épp teljesen összezúzza őket. Elég csak belemélyedni az irodalomba és persze kell némi beleérzőkészség.
2013. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Látod, ha olyan nagy dolog lenne a szerelem mint Hawaii, akkor nem élné át mindenki. Hawaii-ra sem jut el az emberek nagy hányada.
2013. szept. 24. 17:18
 36/42 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, te nem élted át. :p
2013. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Mit, a szerelmet? Azt nem is fogom, mert nem hiszek benne.
2013. szept. 24. 18:18
 38/42 anonim ***** válasza:

"ha olyan nagy dolog lenne a szerelem mint Hawaii, akkor nem élné át mindenki"


"Azt nem is fogom"


Ezek szerint ettől lesz nekünk az olyan nagy dolog. :D

2013. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Én amiatt nem fogom, mert ragaszkodom hozzá, hogy nincs ilyen érzés.
2013. szept. 24. 18:26
 40/42 anonim ***** válasza:
Le van szarva.
2013. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!