Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják olyan nagy dolognak a szerelmet?

Figyelt kérdés
Jajj, így szeretem úgy szeretem, soha sem akarom elveszíteni. Közben meg, ha más lett volna ott, akkor őt szereti meg vagy a harmadikat, meg kitudja melyiket. Nem nagy valami, miért kezelik ezt sokan olyan hűdenagy dologként?
2013. szept. 24. 15:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 13..14?
2013. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Úristen! Gondolom nő vagy. Azok vannak odáig az ilyen spirituális dolgokért. Ha nem tudod kezelni az érzelmeidet, ne magyarázd be magadnak, hogy te szerelmes vagy. Bár tudom, hogy manapság divat annak lenni. :D
2013. szept. 24. 16:33
 23/42 A kérdező kommentje:
25 leszek.
2013. szept. 24. 16:33
 24/42 anonim ***** válasza:

>25 leszek.


Na ez gáz.. a válaszaid alapján kábé max 14-nek tűnsz.

2013. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
#18: akkor miért kell az ölelés vagy összebújás? Pacsizz le a lánnyal aztán kalap kabát.
2013. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Mert akit megölelsz abba szerelmes vagy? Lehet ott akárki, aki tetszik, megölelem. Attól még nem érzek iránta semmit. Nem kell belemagyarázni egy ölelésbe semmit.


Egy 14 éves gyerek nem éppen így fogalmaz.

2013. szept. 24. 16:40
 27/42 A kérdező kommentje:
Plusz, ha megdugok valakit, még nem kezelem úgy mint egy retkes qrvát.
2013. szept. 24. 16:40
 28/42 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem tudjuk elmagyarázni és nem fogod megváltoztatni a véleményed. :D Szerintem mehetünk a következő kérdéshez.
2013. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
#27: nekem volt egyéjszakás kalandom nem is egy. A legritkább esetben volt bármi több egy aktusnál. Már csak azért is, mert egy ölelés bensőségesebb mint egy csók vagy akár egy dugás. De nem is ez a lényeg, mert nem én akarom összemosni a szexuális vágyat a szerelemmel. Tehát ha még nem voltál szerelmes, akkor valóban úgy tűnhet, hogy nincs különbség a szexuális vágy és a szerelem közt. Hogyan magyarázzuk el egy színvaknak a színeket? Hogy más mint a szürke-fehér-fekete? Nehéz ügy. Ilyen apróságok vannak például, hogy akibe szerelmes vagyok annak a kedvére teszek (nem csak szexuális téren), mert szeretem boldognak látni. Te így vagy a szexuális partnerekkel? Illetve prioritást élvez mások előtt minden tekintetben. Inkább vagyok vele, inkább az ő érdekeit tartom szem előtt, nem másokét. Nekem egyszerű szexpartnerek esetében soha nem volt ilyen. Miért is lett volna? Ki nekem ő, egy jó numerán kívül?
2013. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Kieg: ennél még érdekesebb, ha a szerelem kölcsönös és te is azt érzed, hogy valakinél te vagy az első.
2013. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!