Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen le vagyok törve. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen le vagyok törve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy jó pasi.De néha érdeklődik irántam egy két csaj.Ezeket elbűvölhetem a modorommal,de tudom,hogy nem kerülhetem el azt,hogy el meséljem milyen vagyok én igazából.1000 hibám van.Mindenki eldob magától.Ma este is eldobott egy lány,aki azt mondta,hogy kezd szeret.Meséltem többet magamról,és eldobott.Tudom,hogy nem lehet senkim.Csak egy megoldás maradt.Anyám miatt nem tenném meg.De nagyon ki vagyok.Ez az út vége.

2013. szept. 27. 20:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
40%
Túl sokat jár a szád,tanuld már meg hogy a nőknek mindent elmondhatunk az igazság kivételével.
2013. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

1. néha érdeklődik irántam egy két csaj.

Örülj neki, légy hálás


2. Hallgatni arany.

2013. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt az a szörnyűség amiért dobott a lány?

Amúgymeg, az önsajnálat nem segít, inkább fogadd el magad a hibáiddal együtt, vagy amin tudsz változtass.

2013. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Christiano Ronaldo ***** válasza:
95%

Ez mind szomorú és szívszorító, de ha komolyan azt hiszed hogy az élet megáll annál minthogy jársz-e, meg hogy így meg úgy legyél szerelmes, akkor az 1000 hibád mellett még knrva hülye is vagy.


Csak mondom.

2013. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
34%
akkor viszlát!
2013. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ne öld meg magad, senki sem tökéletes, ezt el kell fogadni. Ettől még lehet barátnőd, csak a te fejedben kell rendet rakni.
2013. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
:( Nem bírom.Nem tudok megváltozni.
2013. szept. 27. 20:18
 8/43 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem tudsz, vagy nem is akarsz? Minden fejben dől el.
2013. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Akkor javaslom a végrendeletedben írj rám mindent az anyádat is.
2013. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Ti se tudnátok ennyi hibát meg oldani.
2013. szept. 27. 20:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!