Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ne írjak rá inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ne írjak rá inkább?

Figyelt kérdés

sziasztok.. van egy fiú barátom párszor találkoztuk de barátilag nézek rá mert más tetszik..ő bevallotta h többet érez irántam, és mondtamh nem tudom már úgy kezelni a kapcsolatunkat mint eddig..és mondtamh leheth jobb lenne ha barátok se maradnánk mert ez így nemigazi barátság.. de párszor beszéltünk azóta és most nagyon rég nem, és érdekl hogy mi van vele, az baj lenne ha ráírnék hogy hogy van?


17L(ő is annyi mint én)


2013. szept. 28. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes vagy.Gratula.

Ne írj rá!

2013. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek az embernek ellenség, ha vannak barátai is.
2013. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy paraszt vagy. Én a helyébe vissza se írnák neked.
2013. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem értem.. miért lennék ellenség? nagyon jóban voltunk, és tudta hogy más jön be.. miért lennék ettől szemét? ő is tudta hogy a barátságunk nem lenne olyan mint régen azzal a tudattal h én bejövök neki..és számomra kínos lett vna így találkozni is vele nehogy félre értse...de mivel jó barátok voltunk érdekel h mi van vele
2013. szept. 28. 15:02
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Amíg nem írtál neki letudta,hogy teljesen vége.Ha most írsz neki,újra feléled benne a remény.és megint hosszú ideig fog utánad ábrándozni.Hiába.

Ez irtó szemétség.

2013. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jó nem írok -.- de miért kell lehordani? az meg h írtam h nem barátság tény.. mert h lehetnénk barátok ha ő többet akar ?? h tudna rám barátként nézni?? és ezek után nekemis fura lenne a dolog pláne így találkozni..mert amíg barátként találkoztunk addig oké volt..és nem bunkóan mondam meg neki nagyon sajnálom én is a dolgot
2013. szept. 28. 15:08
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Azért kell lehordani mert a srácnak fájna a te hülyeséged.
2013. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
milyen hülyeségem?
2013. szept. 28. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Barátságot se akartál mert ő többet érzett.Ez oké.Na de kérlek.Ha így van akkor ne írj rá.
2013. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"h tudna rám barátként nézni??"


Tudna, ha nem így rendezted volna vele a viszonyod.Hidd el, ezt úgy is intézhetted volna, hogy megmaradjon a barátság.

Ezek után csak az rontana még jobban ezen az egészen, ha még rá is írnál.

2013. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!