Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ne írjak rá inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ne írjak rá inkább?

Figyelt kérdés

sziasztok.. van egy fiú barátom párszor találkoztuk de barátilag nézek rá mert más tetszik..ő bevallotta h többet érez irántam, és mondtamh nem tudom már úgy kezelni a kapcsolatunkat mint eddig..és mondtamh leheth jobb lenne ha barátok se maradnánk mert ez így nemigazi barátság.. de párszor beszéltünk azóta és most nagyon rég nem, és érdekl hogy mi van vele, az baj lenne ha ráírnék hogy hogy van?


17L(ő is annyi mint én)


2013. szept. 28. 14:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
oké abban a pillanatban úgy éreztem..zavarba is jöttem nem is tudtam mit mondjak..
2013. szept. 28. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!