Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi nőgyűlölő itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi nőgyűlölő itt az oldalon?

Figyelt kérdés
azért utálják a nőkert mert irigyek hogy velük senki nem jön össze ? vagy valami magyarázatot várnék mi ez a nagy gyűlölködés itt?
2013. okt. 6. 19:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nogyulolo? Asszony allatnak kuss a neve! :) Nem nogyulolet ez, csak hierarchia (rangsor). Tudja am az a nosteny, hogy hol a helye! :D
2013. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Le a noi egyen-jogusaggal! Minden nonek legyen joga kettore! :)
2013. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
tanulj meg értelmesen írni.
2013. okt. 6. 19:31
 14/22 anonim ***** válasza:
Ez talán az egyik legröhejesebb érv, hogy a négerek elveszik a nőket. Mondj egy olyan várost kérlek, ahol ez a jelenség tapasztalható és MINDEN nőt elvisznek a feketék. Attól, hogy a bulikban, vagy bárhol máshol összeszednek néhány csajt, még közel sem jelenti azt, hogy a többségnek ők tetszenének. Sőt nagy általánosságban nem is tetszenek a feketék senkinek, csak nagyon elenyésző mennyiségben. Azokkal meg felesleges foglalkozni.
2013. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Igen, pont azért. Nincs semmi tiszteletük maguk felé, semmi önbecsülés, és azt várják, hogy a nők leereszkedjenek a szintjükre.
2013. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

# 10:

Én a négereket ettől függetlenül nem kedvelem. Nincs közük a lányoknak hozzá.


Belátom egyébként, hogy igazad van. De úgy, ahogy a lányok is kitalálták, hogy minden fiú hűtlen gazember, mi is kitalálhatunk magunknak messzemenő általánosításokat. :)


Ezért is írtam le őszintén, hogy én miért nézem le a lányok nagy részét. Még így sem az összeset, csak mondjuk 90%-át. (Pontosabban az oka az, hogy az utóbbi két hónapban két hatalmas csalódáson vagyok túl. Az egyik egy hosszú kapcsolat vége volt megcsalásokkal tarkítva; a másik pedig egy értelmetlen hazudozás és visszautasítás volt.)

2013. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

# 14:

Nem mondtam sehol, hogy MINDEN nőt elszednek. Én azt mondtam, amit látok. A négerek hajkurásszák a lányokat, azok meg ott vihognak.


Sok nő visszautasítja őket. De akkor is van nem elhanyagolható női populáció, akik kedvelik őket... az első gebaszig...

2013. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

én meg azt mondom mert egy lúzert 2-3 nő elutasított mert akkora egetverő szántóföld hogy az nem igaz..

ezért itt tombol és írja minden nő csak a bmw re meg a pénzre megy stb meg a gazdagságra.. ez se pont így van.. csak az ú hülye fejükben.

2013. okt. 6. 19:35
 19/22 A kérdező kommentje:

hát #17 nem tudom mit szívtál vagy hol élsz de én pl nem tapasztaltam sehol hogy a nők oda lennének a feketékért.. max a tévébe vagy itt az oldalon láthattad..

nem debrecenről beszélsz véletlenül ?

2013. okt. 6. 19:37
 20/22 anonim ***** válasza:

#17

Igen, a vihogó, röhögő, bulizó lányokat. És azok a fiúk, akik magukat értelmesnek, érettnek, a külsővel nem törődőnek vallják magukat, azokat miért is érdekelnek az ilyen lányok?

És ha tudjátok a nőszerzés titkos rejtélyét, akkor miért nem csináljátok ti is? Hiszen minden gond megoldódna, ha csak ennyiből állna az egész.


Az általánosításnak semmilyen szinten sincs értelme, mindegy ki mit mond. Mégis mit profitálsz abból, hogy minden nőt egy kalap alá veszel? Elárulom: Semmit. Szóval nem siránkozni kell meg a feketékre/páwákra/kigyúrt emberekre/gazdagokra mutogatni, hanem szépen magadon változtatni, hogyha nem tetszik a helyzeted.

2013. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!