Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi nőgyűlölő itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi nőgyűlölő itt az oldalon?

Figyelt kérdés
azért utálják a nőkert mert irigyek hogy velük senki nem jön össze ? vagy valami magyarázatot várnék mi ez a nagy gyűlölködés itt?
2013. okt. 6. 19:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy le lettem pontozva, pedig itt csak a saját véleményemet közöltem. :)


# 19

Győrből beszélek egyébként. Egy-két hónapja nyílt meg a tábor és az újdonság ereje, tudod...


A BMW-s hasonlatot pedig én is írtam néha, de csak viccből. Azt azért nem gondolom én sem komolyan. De azt igen, hogy rengeteg a felszínes és önző nő, aki csak kihasználja a férfiakat (és erre pont egy lány hívta fel tegnap a figyelmemet, pont itt, egy saját kérdésemben). Mondom ezt úgy, hogy volt már párhoz szerencsém és lehet, hogy naiv vagyok, de "szántóföld" semmiképpen. :)


# 20:


25 éves vagyok. Fogalmam sincs, hogy mi az a Páwa. Nálunk még az emósok voltak a menők. Tudom, hogy nem profitálok belőle, de csinálom. Nem azért, mert így szeretek élni, hanem azért, mert annyi rossz tapasztalat ért, hogy egyszerűen nem vagyok képes már máshogy gondolkodni. Zsigerből szorongok már az ilyen dolgoktól...


A vihogó hülye ribizliket meg alapból elkerülöm. Nem érdekelnek. De ne lovagoljunk már ennyit a négereken, könyörgöm. :)

2013. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Figyelj Kérdező4 Én sajnos sosem voltam kelendő a nők körében, amit itt az oldalon nem is szoktam titkolni. Cserébe itt úgy beszéltek velem, mint valami utolsó darab sz...al, aki "megérdemli, hogy egyedül, utódok nélkül haljon meg, stb..."

Semmi rosszat nem írtam nekik, nem becsméreltem őket, mégis ezt kaptam. Ezek után elgondolkodom, vajon mi is lehet a fejükben belül...

A másik pedig az állandó képmutatás, hazudozás, felsőbbrendűség-érzet. Nagyon sokukra jellemző.

2013. okt. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!